15 gün geçikmem var

eeklc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
3
1
30
IMG_1978.jpeg

Merhaba forumda yeniyim sizden ricam beni aydınlata bilir misiniz bugüne kadar tüm testlerimde 2 yazıyordu ve referans aralığında ise gebe olmayan yazıyordu bu sefer kinde ise böyle yazıyor gebelik olma şansı varmıdır yükselir mi yoksa direk yok mı sayılıyor acaba şimdiden teşekkürler

Eki Görüntüle 3420557
Merhaba forumda yeniyim sizden ricam beni aydınlata bilir misiniz bugüne kadar tüm testlerimde 2 yazıyordu ve referans aralığında ise gebe olmayan yazıyordu bu sefer kinde ise böyle yazıyor gebelik olma şansı varmıdır yükselir mi yoksa direk yok mı sayılıyor acaba şimdiden teşekkürler
5 değer altındaysa negatif sayılıyor. Vücudunuzda bazen 1 ya da 2 görünebilir bu çok normal ama 5 üstü pozitif sayılıyor..

Eki Görüntüle 3420557
Direk negatif canım değerin 0. Kusuratlarina takılma. Yükselmez artık 15 gün gecikmissin. 0,2 - 0,6 - 1.20 vs bunlar hep negatif demek.

X