Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

Merhaba hanımlar nasılsınız giremedim kusuruma bakmayın cenazemiz vardı Teyzem trafik kazasında vefat etti çok zor oldu Annem yıkıldı şimdi daha iyi bakalım yavaş yavaş alışıyor artık yokluğuna
Dünya telaşı hiç bitmiyor gerçekten ölmeyene
Bugün tartı fotomEki Görüntüle 2720101 yediklerime çok dikkat edemedim evde olmayınca çok şükür -700 yinede P Pinarbartu
Başınız sağolsun Allah sabırlar versin

@mirjam SchonerDuft SchonerDuft Lenochka Lenochka B black cat G Gazetekolik E EDMLM sedulu sedulu kizlar ben kaptanligi birakma karari aldin ailevi sorunlarim var malesef buraya adapte olamıyorum sizinle de konusmak istedim kaptanlik görevini ustlenmek isteyen var mi ? Ben takimin kapanmasini hic istemem eger ben yaparim diyen varsa yardimci olcam size liste hazirlama vs yine buralarda olmaya calisicam
Çok üzüldüm ayrılmana. Ben yapamam maalesef bebekle çok zor olur normalde bile girmeye çok fırsat bulamıyorum

@mirjam SchonerDuft SchonerDuft Lenochka Lenochka B black cat G Gazetekolik E EDMLM sedulu sedulu kizlar ben kaptanligi birakma karari aldin ailevi sorunlarim var malesef buraya adapte olamıyorum sizinle de konusmak istedim kaptanlik görevini ustlenmek isteyen var mi ? Ben takimin kapanmasini hic istemem eger ben yaparim diyen varsa yardimci olcam size liste hazirlama vs yine buralarda olmaya calisicam
Maalesef ben de yapamam, inşaallah sorunlarını bir an önce halleder, ferahlarsın. Allah yardımcın olsun.

Malasef :KK43: regli va kabızlık ile böyle oldu

Eklentiler

• 20201113_081412.jpg
    20201113_081412.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 44
***14.TAKİM 670.Etap***

Mirjam (71,10/71.6/+0.50/%-0.703)
SchonerDuft (69,00/69,60/+0,60/-0,869%) izne ayrılmak istiyor
Nurdeva (/63,10/62.2/0.9/%1.426)
black cat (72,80/73.4/+0.6/%-0.824)
Gazetekolik (76,70/76/0.70/%0.912)
EDMLM (67,05/67.10/+0.05/%-0.074)
sedulu (77,40///%)bildirimde bulunmadı

14.Takım Ortalamasi: -0,132

P Pinarbartu

Bırakmana çok üzüldüm bende yapamam sizin gibi çok aktif olamıyorum zaten
Inşallah grup dağılmaz yaaa

Kahvaltı domates 5 zeytin
Arada kuruyemiş
Öğle 1 kase şehriye çorbası
Arada mandalina
Akşam 1 kase brokoli çorbası bir kase salata 4 kuru köfte

Selam kızlar anca girebildim bugün aşırı yoğun bir gündü benim için o yüzden tartilamadim şimdi tartılsam da hatalı olur artık yarın sabah bakıp ona göre haftalık hedefimi belirlerim.
P Pinarbartu canim yoğunsun sende tek başına ilgilenmek çocukla çok zor. Bende yapamam ama kaptanlık zaten yeni sayılırım buradaki dünyadan habersizim. SchonerDuft SchonerDuft yaparsa iyi olur baya hakim konuya.

Bugün menü kahvaltı omlet salatalık peynir zeytin yeşil çay
Öğlen küçük kase brokoli salatası ve kahve
Akşam bir kase tarhana çorbası az patatesli tavuk yemeği ve bol yeşillikli salata

Leslie 45 dk yaptım akşam eve gelince

X