13. Hafta da Cinsiyetttt

sevdaa6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2023
34
8
27
Kızlarr 13 haftalık iken kontrole gittiğimde doktorum erkeğe benziyor dedi 2 haftaya netleşir demişti o haftalarda öğrenip bebeğinin cinsiyeti değişen var mı 🙏🏻😇

Kızlarr 13 haftalık iken kontrole gittiğimde doktorum erkeğe benziyor dedi 2 haftaya netleşir demişti o haftalarda öğrenip bebeğinin cinsiyeti değişen var mı 🙏🏻😇
Mutlaka vardır canım ama erkek bebeğin organı erken gösterir derler %80 doğrudur

13 te detaylı ultrasonda bile görememiştik biz pozisyonu uygun değildi 15 te normal ultrasonda bile belli olacak kadar netti
Erkek çocuklarda yanılma pek olmaz bence bizimki kesin artık fetal dna da öyle çıktı çünkü ☺️

Bana da o haftalarda kıza benziyor dendi, sonra ikili taramada perinatolog da kız dedi. Ama yanılma payımız yüksek, 16. haftada kesinleşir dendi 16. haftada bir daha gittim evet kesin kız dendi :)

Oğlumda 13. haftada detaylı ultrasonda kesin erkek denilmişti, tahmin bir daha değişmedi ve oğlum oldu.
Bu sefer yine 13. haftada normal ultrasonda %90 erkek denildi, 21. haftada hem normal hem detaylı ultrasonda iki farklı doktor kız olduğunu söyledi. Dün 25. haftalıkken kız olduğunu tekrar teyit ettirdim 😅

Oğlumda 13. haftada detaylı ultrasonda kesin erkek denilmişti, tahmin bir daha değişmedi ve oğlum oldu.
Bu sefer yine 13. haftada normal ultrasonda %90 erkek denildi, 21. haftada hem normal hem detaylı ultrasonda iki farklı doktor kız olduğunu söyledi. Dün 25. haftalıkken kız olduğunu tekrar teyit ettirdim 😅
Böyle şeyler okuyunca insan acaba benim de başıma gelir mi diye düşünmüyor değil :KK70:
6 Haziranda detaylı var ben cinsiyeti bir daha teyit edeyim :KK70:

13+4'te erkek gibi görünüyordu. 144'te bugün kontrolden çıktım veee kızınız olacak dedi doktorumuz. Bizimkinin pozisyonu uygun olmuyor hiç. Detaylıdan sonra kesinleştireceğim kendi kafamda.

Bende 13 haftalıkken daha dün öğrendim erkek dedi erkeklerin cabuk belli oluyor ve doktor ilk cocuk oldugu için hemen söylüyor değişmesi cok zor ama senın kesın dememıs bana dırek erkek hayırlı olsun dedı 🤭

Bende 13 haftalıkken daha dün öğrendim erkek dedi erkeklerin cabuk belli oluyor ve doktor ilk cocuk oldugu için hemen söylüyor değişmesi cok zor ama senın kesın dememıs bana dırek erkek hayırlı olsun dedı 🤭
Dediğiniz gibi Bana net demedi ilk mi diye sordu evet dedim erkeğe benziyor dedi bakalım şimdi 15 haftaligiz haftaya tam netleşir artık herhalde 🤭😂

Bende 13. Haftada öğrenmiştim değişiklik olmadı 🌸 doktor erkek bebeklerde yanılma payı az oluyor demişti.

X