BEBEK KALP ATIŞI

erdeminci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
5
0
31
Merhaba canlar . 6 haftalık hamileyim. 4 ve 5. Haftada gitmiştik bebeğimde canlılık vardı herşey sağlıklı idi . Fakat bu hafta ilk defa kalp atışına geldik kalp atışı duyulmadı . Bununla birlikte gelişme durmuş canlılık belirtisi göremiyorum dedi doktor . Bebek mi kese mi haftasına uygun gelişmemiş gibi birşey dedi. Bebeğim geç döllenme doktor demişti . Şimdi artık öldü mü yani ? Yoksa benim gibi durumu yaşayıp kalp atışını duyan var mı ? Konum acil cevaplarsanız çok sevinirim

Yaratıcı mucizesi bilinmez bekleyebiliriz ama zor tıbben dedi . Kürtaj görünüyor beklemekten zarar çıkmaz dedi . :KK43:

Merhaba canlar . 6 haftalık hamileyim. 4 ve 5. Haftada gitmiştik bebeğimde canlılık vardı herşey sağlıklı idi . Fakat bu hafta ilk defa kalp atışına geldik kalp atışı duyulmadı . Bununla birlikte gelişme durmuş canlılık belirtisi göremiyorum dedi doktor . Bebek mi kese mi haftasına uygun gelişmemiş gibi birşey dedi. Bebeğim geç döllenme doktor demişti . Şimdi artık öldü mü yani ? Yoksa benim gibi durumu yaşayıp kalp atışını duyan var mı ? Konum acil cevaplarsanız çok sevinirim
Benim son adete göre 9 haftalık olması gerekirken ultrasonda 6+5 görünüyor hala kalp atışını duyamadik.Haftaya tekrar gel bakalım dedi.Kurtaj yapamam geç döllenme diye düşünüyorum dedi doktor.Bence bekle sende

Benim de sat a göre 8 ama 6 +2 ama korkum gelişimi durmuş dedi . İnsan başına gelmeyince acaba geri devam eder mi ne demek bilmiyor :KK43:

Aynı şeyleri yaşadım. Maalesef özellikle 5-12 hafta arası en çok düşük ve kayıp yaşanan dönem. Bizde bir süre bekledik ama ultrasonda doktor kese içini göstermişti. Resmen bozulmaya başladığını bende gördüm ve düşmediği için kürtaj oldum. Çok geçmiş olsun. Sizin adınıza üzüldüm. Umarım en yakın zamanda sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz 🌸

Sanırım görülmedi demek istediniz çünkü duymak için henüz çok küçük. Bende 7+5te görülmüştü.
Şükür yarın 12 haftalık oluyoruz.
Belki sizinkide sonra görünür.
Doktorunuz başka birşey demedimi?
Bi hafta sonra bakalım felan gibi?

X