11-12 haftalık gebeler bakar mısınız

fyza3342

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2024
44
11
26
15 gün önce gitmiştim herşey yolundaydı şükür ama 2 haftadır belirtilerim kayboldu sanki hiç hamile değil gibiyim 11+3 oldum bugün önceden kasık ağrısı yaşardım mide bulantım hiç olmadı zaten ama kasık bel ağrısı yaşardım mutlu olurdum rahim bebek büyüdüğü için olduğunu biliyordum şimdi hiç birşeyim yok çok korkuyorum ya benimle aynı haftalarda olanlar siz neler hissediyorsunuz

15 gün önce gitmiştim herşey yolundaydı şükür ama 2 haftadır belirtilerim kayboldu sanki hiç hamile değil gibiyim 11+3 oldum bugün önceden kasık ağrısı yaşardım mide bulantım hiç olmadı zaten ama kasık bel ağrısı yaşardım mutlu olurdum rahim bebek büyüdüğü için olduğunu biliyordum şimdi hiç birşeyim yok çok korkuyorum ya benimle aynı haftalarda olanlar siz neler hissediyorsunuz
Korkma bence herkes belirtileri keskin yaşayacak diye bir şey yok. Benimde çok aşırı belirtilerim olmadı. Millet istifra etmekten kilo verir ben toplasan 10 anca yapmisimdir. Zaten mide bulantısı da azaliyo o haftalarda. Çok aç kalirsam başliyor biraz başka da yok.Biraz daha büyüyünce bel ağrısı falan oluyor ama aşırı değil tabiki büyüdükçe ağrır gibime geliyo. Bende şuan 16. Haftaya giriyorum rahatsız olcak kadar belirti yasamadim

X