102 kilodan ideal kiloya yürüyüş

yaş naneyi suyumun içine atıyorum,midemi rahatlatsın diye
tarçını seviyorum, kuşkonmazı hiç denemedim,bilmiyorum :110:

Detoks suyu diye bir şeyler yaptırıyorlar. Hafta sonu bir tane daha denedim çok güzeldi.
O yaş nane, limon ve elmayı karıştırdılar. İçine başka bi şey daha koyuyorlar da o kadar önemli değil o, boşver.
Bu 3 lüye bayıldım.
Ben de deneyeceğim haftaya :KK70:

Bence kuru naneyi yoğurtla ye bi dene derim :KK66: Hatta midende rahatsızlık yoksa çay kaşığının yarısı kadar pul biberde ekle (=

Detoks suyu diye bir şeyler yaptırıyorlar. Hafta sonu bir tane daha denedim çok güzeldi.
O yaş nane, limon ve elmayı karıştırdılar. İçine başka bi şey daha koyuyorlar da o kadar önemli değil o, boşver.
Bu 3 lüye bayıldım.
Ben de deneyeceğim haftaya :KK70:

Bence kuru naneyi yoğurtla ye bi dene derim :KK66: Hatta midende rahatsızlık yoksa çay kaşığının yarısı kadar pul biberde ekle (=
zaten mide rahatsızlığımdan dolayı suyuma yaş nane koyuyorum, elmada olabilirde suda öyle tatlı tadları sevemedim tek nane favorim :super:aslında limonada bayılıyorum ama fazla asitli geliyo dokunuyo mideme:KK43:
pul biberide deneyebilirim aslında iyi fikir ama inşallah dokunmaz mideme

Ya bilmiyorum da bi söz vardır,
Tuzlu yersen kalçan tatlı yersen göbeğin çıkar diye.
Ben de öyleyim. Tuzlu yemem hatta tuzsuz da yiyebilirim ama tatlıya zor dayanırım öyle söyleyim

Çok teşekkür ederim, inşallah tez zaman da sen de yağlarından kurtulursun (=

Ben tatli hic yemezdim simdi deli gibi seviyorum. Tesekkürler insallah :KK66:

Ben tatli hic yemezdim simdi deli gibi seviyorum. Tesekkürler insallah :KK66:

(=

zaten mide rahatsızlığımdan dolayı suyuma yaş nane koyuyorum, elmada olabilirde suda öyle tatlı tadları sevemedim tek nane favorim :super:aslında limonada bayılıyorum ama fazla asitli geliyo dokunuyo mideme:KK43:
pul biberide deneyebilirim aslında iyi fikir ama inşallah dokunmaz mideme

Pul biberi az kullanırsan dokunmaz inşallah. Kabızlağa birebir bence.
Çok limon koyma. Zaten limonu sıkma sıkınca asiti fazla oluyor. Dilimle ve suya at. O zaman asitsiz oluyor :KK70:

(=

Pul biberi az kullanırsan dokunmaz inşallah. Kabızlağa birebir bence.
Çok limon koyma. Zaten limonu sıkma sıkınca asiti fazla oluyor. Dilimle ve suya at. O zaman asitsiz oluyor :KK70:
kız o bile ekşitiyo midemi aslında bayılırım limona :kk77:yeşil çayımın içinede dilimliyorum azcık bi tutup çıkarıyorum hemen,kupamada 2-3 damla sıkıyorum sıkarsam

şu pul biberi denemek istiyorum bakalım:kk77:

kız o bile ekşitiyo midemi aslında bayılırım limona :kk77:yeşil çayımın içinede dilimliyorum azcık bi tutup çıkarıyorum hemen,kupamada 2-3 damla sıkıyorum sıkarsam

şu pul biberi denemek istiyorum bakalım:kk77:

dene dene azcık koy ama çok koyarsan pul biber kötü yapar
Hım bu ürünlerde bi su var onu içtiğimde kötü yapmıyor da ondan önce başka bir şey yapıyordum mide eksimemesi için, doğal yollardan hatırlayamadım
Evde defterim var bakarım sorarım daha önce yaptın mı diye (=

Süper ya budur işte destek :*

merak ettim ben de bakayım dedim ama ban yemiş sanırım :S

nasılsın? bugün nasıl gidiyor ?kaçamak yok değil mi?:sopa::KK70:

aaa evet neden acaba

Heyyy ben geldim :KK70:
Ya ikili tartışmalara girmek yasakmış o yüzdenmiş :S
Arkadaş ben kendimi savundum ama işte yapacak bi şey yok :KK70:
Böylece anlamayan arkadaşlar olursa oradan tüymem gerektiğini öğrendim :KK70:

Efenim değerlerimi yaptık şu çıktı son olarak

Kilo:90
Yağ:41.3
sıvı.44.1
Kas 50
Vucut tipi 3
Günlük kalori 1648
Metabolik yaş 43

500 gram vermişim tam olarak ama kas kaybım olduğu için olmuş. Ara öğünlerimi ve öğlen yemeklerimde protein hesabı yaptık. Normalde kişi kaç kilo ise o kadar protein almalıymış. Ben o kadar protein almıyordum hatta etleri az yiyordum kilo yapar diye ama değilmiş :KK70:
Neyse öğrenmiş oldum.
Bi daha ki gidişimde daha iyi olacak inşallahhh (=

Heyyy ben geldim :KK70:
Ya ikili tartışmalara girmek yasakmış o yüzdenmiş :S
Arkadaş ben kendimi savundum ama işte yapacak bi şey yok :KK70:
Böylece anlamayan arkadaşlar olursa oradan tüymem gerektiğini öğrendim :KK70:

Efenim değerlerimi yaptık şu çıktı son olarak

Kilo:90
Yağ:41.3
sıvı.44.1
Kas 50
Vucut tipi 3
Günlük kalori 1648
Metabolik yaş 43

500 gram vermişim tam olarak ama kas kaybım olduğu için olmuş. Ara öğünlerimi ve öğlen yemeklerimde protein hesabı yaptık. Normalde kişi kaç kilo ise o kadar protein almalıymış. Ben o kadar protein almıyordum hatta etleri az yiyordum kilo yapar diye ama değilmiş :KK70:
Neyse öğrenmiş oldum.
Bi daha ki gidişimde daha iyi olacak inşallahhh (=

hoşgeldin,demek 2 li tartışma yasakmış :KK57:bende senden öğrenmiş oldum :) neyse onla geçmiş olsun :KK39:
aslında protein ağırlıklı beslenmek çok kilo aldırmaz ama ölçüyü kaçırmıycaz,gerçi bu yaşam şartlarında ne kadar et yiyebiliyoruz ki ölçüyü kaçıralım orasıda ayrı mevzu:işsiz:
hadi bakalım yavaş yavaş birşeyler öğrenip dahada hızlı bir şekilde kilo verceksin inşallah :KK9:

hoşgeldin,demek 2 li tartışma yasakmış :KK57:bende senden öğrenmiş oldum :) neyse onla geçmiş olsun :KK39:
aslında protein ağırlıklı beslenmek çok kilo aldırmaz ama ölçüyü kaçırmıycaz,gerçi bu yaşam şartlarında ne kadar et yiyebiliyoruz ki ölçüyü kaçıralım orasıda ayrı mevzu:işsiz:
hadi bakalım yavaş yavaş birşeyler öğrenip dahada hızlı bir şekilde kilo verceksin inşallah :KK9:

Euyehuhe o kadar forumlardayım ilk defa ban yedim :KK70: O kadar söyleyim :p
Teşekkür ederim :p
Bu forumda banlanmayı stres yaptım bu yüzden 1 kilo aldım, hakkımı helal etmeyeceğim :işsiz: :KK70:

Ya söyle bir durum varmış ama oturduğumuzda 100 kalorili bir protein de olsa biz anca o yemekten en fazla 25 protein alabiliyormuşuz. O yüzden ara öğünler çok önemliymiş

Dün bende eğitim aldım, ben de yaşam koçu olmak için eğitimlere gireceğim ama uzun sürüyor:işsiz: Tam tamına 8 hafta boyunca 2 gün :işsiz:.

Bakalım başladık hayırlısı :KK70:
Eğer ben yaşam koçu olup, fit bir insan olursam varya, herkes böyle bakakalır :KK57: :KK70:

Euyehuhe o kadar forumlardayım ilk defa ban yedim :KK70: O kadar söyleyim :p
Teşekkür ederim :p
Bu forumda banlanmayı stres yaptım bu yüzden 1 kilo aldım, hakkımı helal etmeyeceğim :işsiz: :KK70:

Ya söyle bir durum varmış ama oturduğumuzda 100 kalorili bir protein de olsa biz anca o yemekten en fazla 25 protein alabiliyormuşuz. O yüzden ara öğünler çok önemliymiş

Dün bende eğitim aldım, ben de yaşam koçu olmak için eğitimlere gireceğim ama uzun sürüyor:işsiz: Tam tamına 8 hafta boyunca 2 gün :işsiz:.

Bakalım başladık hayırlısı :KK70:
Eğer ben yaşam koçu olup, fit bir insan olursam varya, herkes böyle bakakalır :KK57: :KK70:
sen öğren bizede koç luk yaparsın:KK70:(beleşciler iş başında:KK70:),eğer yaşam koçu olursan herkes azmin zaferi der ama acayip havan olur heee:cool:

sen öğren bizede koç luk yaparsın:KK70:(beleşciler iş başında:KK70:),eğer yaşam koçu olursan herkes azmin zaferi der ama acayip havan olur heee:cool:

Az kaldı ya, dün eğitimcim ile konuşurken diyor ki. Hiç moralini bozma Elif. Bu arada adım elif :KK70:
Her ay 2 kilo versen seneye agustosa kadar 12 aydan 24 kilo eğer.
90-24=66 olursun. İnanabiliyor musun?
Sadece bize güven yeter. Dediklerimi yapman yeterli
Çok heyecanlandım ya, 66 kilo icinde hayal ettim ve bi de yaşam koçu olarak of diyorum :KK70:

Az kaldı ya, dün eğitimcim ile konuşurken diyor ki. Hiç moralini bozma Elif. Bu arada adım elif :KK70:
Her ay 2 kilo versen seneye agustosa kadar 12 aydan 24 kilo eğer.
90-24=66 olursun. İnanabiliyor musun?
Sadece bize güven yeter. Dediklerimi yapman yeterli
Çok heyecanlandım ya, 66 kilo icinde hayal ettim ve bi de yaşam koçu olarak of diyorum :KK70:
memnun oldum elif bende begüm :KK39:
66 kilo gerçekten çok iyi inşallah başaracaksın,sen başkoydun birkere bu yola artık seni kimse tutamaz:KK55:

memnun oldum elif bende begüm :KK39:
66 kilo gerçekten çok iyi inşallah başaracaksın,sen başkoydun birkere bu yola artık seni kimse tutamaz:KK55:

Evetttt (=
Ben de çok ama çok memnun oldum ki (=
İnşallah

Öğlen yemeğim
1 kepçe et sote (312 kalori)
1 kepçe (322 kalori)
Porsiyon salata (90 kalori)

724 kalori aldım.

62 kalori yoğurt ara öğünümdü.

Yaşam koçu nedir biliyor musun :)
Ve nasıl olunuyormuş

Bence kolay değil, ona emek harcamadıktan sonra.
Ama okumanın da öğrenmenin de yaşı yok.
ben biliyorum da sen bilmiyorsun işte. herkes her konuda uzman olamaz.
çok ukalasın gerçekten :) burda sana yardımcı olmak için yazmıştım.
kullandığın şeylerin ne kadar zararlı olduğunun farkında değilsin..
bir şeyi satın alırken sana faydalarından bahseder , zararlarını anlatmazlar satış yapabilmek için .
kullananların yorumlarını bir oku , bir sürü forum var bak ne sağlık sorunlarından bahsedecekler.. sağlığından olma diye uyarmak istedim .
neysee sana zayıflama yolunda başarılar...

ben biliyorum da sen bilmiyorsun işte. herkes her konuda uzman olamaz.
çok ukalasın gerçekten :) burda sana yardımcı olmak için yazmıştım.
kullandığın şeylerin ne kadar zararlı olduğunun farkında değilsin..
bir şeyi satın alırken sana faydalarından bahseder , zararlarını anlatmazlar satış yapabilmek için .
kullananların yorumlarını bir oku , bir sürü forum var bak ne sağlık sorunlarından bahsedecekler.. sağlığından olma diye uyarmak istedim .
neysee sana zayıflama yolunda başarılar...

Teşekkür ederim düşüncelerin için :)

X