10 yıl önce eşimi aldattım peşimi bırakmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok üzgünüm okuduklarımdan. Allah kimsenin karşısına siz gibisini çıkarmasın. Lütfen yazık eşinize daha fazla haksızlık etmeyin boşanın

Çok üzüldüm eşinize çok. Umarım sizin gibi bir vebadan kurtulur.

Adamın biri Öykü diye bir kızla yazışıyor. Öykü de küçük ergen kız 15-16 yaşlarında. Adam yetişkin ama. Sonra işte kızla yetişkin olana dek konuşuyor, güya kıza aşık. Kız da yetişkin olunca durumun berbatlığını algılıyor ve yaşıtları ile takılıyor vs. Bu adam da hazmedemiyor bilmem kaç sene konuştum ettim ama gitti başkasıyla oldu diye Tweet atıyor böyle boy boy uzayan şekilde. Google'a bak anlarsın. :) O adam da senelerce beklemiş böyle. Kızı tüm Türkiye'ye ifşa etti falan.

Valla çok yazik sizin zihniyetinzde insanlarda varmış çok yazik , Allah korusun dürüst, namuslu insanları sizin gibilerden

ay çok uzun gözlerime yazık okuyamam ben başka bir şey sorucam. bir iki saat önce üye olup siteyi çözüp hemen nasıl konu açabiliyosunuz? ben hala birçok şeyini bilmiyorum da sitenin acaba size üye olurken mi yükleniyo bu bilgiler? sonuç olarak; yeni üyelik-muhtemel kurgu-üyelik iptali-kapanış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X