Cuma Zayıflama Yarışması 10. Takım

kızlar büyük ihtimal topikleri kapatırlar o yüzden bugün başka bir topik açmayı düşünüyorum, kapatılırsa burası oradan devam ederiz.:KK56:
üzüldüm buranın kapatılmasına nede olsa birlikte çok anımız vardı bazen acı bazen tatlı kah gülerek kah ağlayarak bazende kızarak ama hep sonunu tatlıya bağlayarak güzel günler yaşadık alıştığım şeylerden ayrılmak hep hüzün verir bana ama bu aralar hazan mevsimi ayrılıkların hayata dair olduğunu iliklerime kadar hissettiğim bir mevsim..............:cry::cry::cry:

kızlar büyük ihtimal topikleri kapatırlar o yüzden bugün başka bir topik açmayı düşünüyorum, kapatılırsa burası oradan devam ederiz.:KK56:

İyi olur kaptanım ben de bugün bir iştahla kalktım bırakmadan spor yapayım diyorum dün kıyafet düzenleme yaptım zayıfken aldığım ne kadar elbise pantolon bluz var hepsi deçok şık zayıflayıp giyecem dedim dolabın önüne astım sabahta spora başladım inşallah sporu hiç bırakmadan devam edicem :)

Kızlar doktor. Dan geldik bana adetimin 5. Gunu klomene başlamamı soyledi eşimde ise morfoloji bozuklugu varmış aynı hastane de ki doktor gayet saglıklı demişti oysaki bizim doktor olmadıgı için başka doktora muayene olmak zorunda kaldım ama sanırım iyiki de muayene olmuşuz yoksa belki de bosuna tedavi görüyor olucaktık eşime ilaç yazıldı bende klomeni kullanacagm 12 gun sonra tekrar kontrole gidicem bu 2. Tedavi 3. Tedaviye kadar hamile kalamazsan kesinlikle tüp bebwk diyor rabbim yüzümüze baksın da inşallah bian once yavrumuza kavusuruz

Geçmiş olsun canım
saol canım.
bence de öyle yapalım. diğer takımlar açmışlar bile.
amin kızlar sağolun Allah hepinizden razı olsun :dua:
gelmeye çalış canım. kafanı dağıtırsın.
üzüldüm buranın kapatılmasına nede olsa birlikte çok anımız vardı bazen acı bazen tatlı kah gülerek kah ağlayarak bazende kızarak ama hep sonunu tatlıya bağlayarak güzel günler yaşadık alıştığım şeylerden ayrılmak hep hüzün verir bana ama bu aralar hazan mevsimi ayrılıkların hayata dair olduğunu iliklerime kadar hissettiğim bir mevsim..............:cry::cry::cry:
evet yarışmanın kapanması süpriz oldu gerçekten. ama kopmayız birbirimizden.

20210913_150555.jpg

Evet arkadaslar bu kadin 52 ySinda ben ise 34
Bi ona bak bi bana offfff
Demek ki gluteni kesicez 🤣🤣🤣acilen

Neden acaba bilgin var mi ben takip edemedim de
valla ben de hem hastaydım hem de çok yoğundum. önceki hafta pek giremedim ama önceki gün siteye girince okudum.
sanırım pandemi etkiledi. takımlarda listede az insan varmış, genel olarak bir ilgisizlik vs. gerçi yaz aylarında bu oluyor, Eylülde herkes toplanıyor ama sanırım bu sefer biraz fazla oldu ve insanlar bir türlü toplanmıyor. bunda pandeminin de etkisi var diye düşünüyorum. kapanmış. hayırlısı olsun.

pandemi genel anlamda herşeye karşı çok büyük bir isteksizlik oluşturdu. çok kısıtlı yaşıyoruz. çok şükür halimize o başka tabi de ama diğer taraftan da durum bu.

X