Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kizlar listeden kim sorumlu ortada pek kimse yok? Oglenden beri liste soran yapan olmamis ? Ceza filan deniliyor ? Suan liste sorumlusu yada gecici yada kalici kaptanimiz kim acaba? ?????????????

Kizlar listeden kim sorumlu ortada pek kimse yok? Oglenden beri liste soran yapan olmamis ? Ceza filan deniliyor ? Suan liste sorumlusu yada gecici yada kalici kaptanimiz kim acaba? ?????????????
Canım ceza yedik sanırım kimse yok birisi kaptan olsun blu tatile gitmiş kaptanımızda yoğun burdan duyuralım kaptan yada haftalık bildirimleri yapacak birisi gelsin ben yapardım ama bu hafta çok yoğunum memlekete gideceğim kuzenimin düğünü var o yüzden acil kaptan lazım

Canım ceza yedik sanırım kimse yok birisi kaptan olsun blu tatile gitmiş kaptanımızda yoğun burdan duyuralım kaptan yada haftalık bildirimleri yapacak birisi gelsin ben yapardım ama bu hafta çok yoğunum memlekete gideceğim kuzenimin düğünü var o yüzden acil kaptan lazım
Evet acil bir kaptan lazim :işsiz: takimda da kimse kalmamis napicaz :KK57:

Kızlar size daha önce sordum yardımcı olacak kimse çıkmadı ism çar artık giremiyorum blue da tek başına ilgilenemiyor bu hafta listemiz bile taşınmamış sanırım bu şekilde yueutemeyecegimiz için ki zaten ceza alacağımız için takım kapatılacak büyük ihtimalle paylaşıma yazacağım ben devam edersiniz tabikı paylaşıma yazdıktan sonra bluegreeneyes bluegreeneyes haberin olsun seninde

:KK200: ben ikinciye çalışmalara başladım :KK48: olursa doğumdan sonra beraber devam deriz olmazsa da oluncaya kadar kilo vermeye devam:KK51:

Yürüyüş bandı işini de çözdün haftaya bekliyorum o zman :KK66:

Ooo hadi bekliyorum canım güzel haberleri inşallah

ge

geçmiş olsun canım. dikkat et kendine

Çok teşekkür ederim

Y YesilinBuyusu @fitblack magickk magickk kizlar sizi cok ozledim nerelerdesiniz ???

Canım bende özledim internetim bitmişti giremedim

Y YesilinBuyusu ne yaptn canm:KK33: nasl oldun iyileşebildinmi?

Çok şükür daha iyiyim canım. Tabii artık evde değilim sınırsız internet yok :KK48: şu an ye iç otur yat modundayım canım. Zaten başlayamamıştım hiçbişeye başlayamadan da bitirmek zorunda kaldım. Biraz daha toparlanayım yürüyüşlere başlıycam kontrolde bakalım ne olacak. Asyayı sürekli kaldırdığım için oldu büyük ihtimal doktorun düşüncesi de bu yönde. Annemler olmasa ne yapardım bilmiyorum çünkü şu an asyayı hiç taşımıyorum. Kucağıma bile onlar verip alıyolar. Üzerine de üşütünce tamamen çöktm ama baya düzeldim şükür. Sen başladın mı canım tekrardan tatilin nasıldı gerçi fotları gördüm güzel eğlendin.

magickk magickk canımmm ya cevap yazamadım sana. Tatilin keyfini çıkar dönüşte inşallah tam gaz başlarsın.

Kızlar burda hava çok güzel tam benlik. Gece soba bile yakıyoruz o denli soğuyor yani :KK48: gündüzleri de yakmayan güzel bi sıcklık var. 4 yavru 1 anne 5 kedimiz 2 yavru sivas kangalımız civcivlerimiz tavuklarımız var asya gayet mutlu salıncaktan inmek bile istemiyor kedileri köpekleri görünce kendinden geçiyor :KK48: zaten her yer yeşil valla çok çok iyi geldi bana. Şu hastalıklar da nazar boncuğu olsun ne yapalım. İnternetim bitmişti takip edemedim. Kilolar gidiyor değil mi? Kaptanımız yeni kaptan arıyordu. Yeni kaptan kim oldu. Takipteyim artık menülere dikkat :KK15:

Kızlar burda hava çok güzel tam benlik. Gece soba bile yakıyoruz o denli soğuyor yani :KK48: gündüzleri de yakmayan güzel bi sıcklık var. 4 yavru 1 anne 5 kedimiz 2 yavru sivas kangalımız civcivlerimiz tavuklarımız var asya gayet mutlu salıncaktan inmek bile istemiyor kedileri köpekleri görünce kendinden geçiyor :KK48: zaten her yer yeşil valla çok çok iyi geldi bana. Şu hastalıklar da nazar boncuğu olsun ne yapalım. İnternetim bitmişti takip edemedim. Kilolar gidiyor değil mi? Kaptanımız yeni kaptan arıyordu. Yeni kaptan kim oldu. Takipteyim artık menülere dikkat :KK15:
Oh canım çok güzel yerdesin tadını çıkar bende memlekete gidicem bu sefer düğün var annemdeydim yeni geldim yine yolculuk var bu arada canım sanırım takım ceza yemiş kapatilacakmis kaptanımız öyle demiş

Dunki menum:
Kalkar kalkmaz 500 ml kiraz sapi suyu
Kahvalti:

3-4 catal sucuklu yumurta
2-3 parca beyaz peynir
1 dilim ekmek
Kahve

Ogleden sonra:
3-4 balik koftesi
1 bardak ayran
1 ufak kase kiraz

Aksam:
3-4 hurma
1 bardak sut

2 litre su, ozel olarak spor yapmadim, disarda cok yurudum

Selam arkadaşlar hafta sonu annemdeydim günü vardı çok yoruldum fırsatım olmadı gitmek mecburiyetinde kaldım ve yine düzen şaştı gerçekten çok sıkıldım bu durumdan bir türlü düzeni koruyamiyorum şimdi yoldayim evime gidiyorum kaldığım yerden devam edicem

Günaydın arkadaşlar dün cok yorgundum uyumus kalmisim oldugum yerde
Sabah iki bardak su ile güne basladim
Kahvaltım lor peynirli yumurta zeytin salatalık domates sivri biber
Bu hafta evi boyamaya basliycaz spora vakit bulamayabilirim ama diyetime sadık kalıcam ve hareketli bir hafta geçireceğim

Kızlar cuma kimse eksik kalmasın diye listeyi paylaşıma tasimadim sonra da takıma ugrayamadim... ama maalesef ki benim de isim gücüm tek burası degil :KK43: gece bakayım dedim uyuyakalmışım sonra da daha bakamadım... Artk takım kapanirsa da yapacak birşey yok kaptanımız yogun düğünü var bu ara onun da ilgilenme şansı yok ben de şu sıralar ilgilenecek gibi değilim uğrayamiyorum bile.... Eğer bir süre idare edebilecek biri olursa takım kapanmasın ama böyle ortada kalacaksa da olmuyor :KK43: hayırlısı olsun... Takım kapanirsa diğer takımlara üyeler tasinir.... Mümkün olduğunca bizler yine görüşmeye devam ederiz... Yine de herkes hakkını helal etsin benden yana varsa hakkım helal olsun... Seviyorum sizleri...

Kızlar cuma kimse eksik kalmasın diye listeyi paylaşıma tasimadim sonra da takıma ugrayamadim... ama maalesef ki benim de isim gücüm tek burası degil :KK43: gece bakayım dedim uyuyakalmışım sonra da daha bakamadım... Artk takım kapanirsa da yapacak birşey yok kaptanımız yogun düğünü var bu ara onun da ilgilenme şansı yok ben de şu sıralar ilgilenecek gibi değilim uğrayamiyorum bile.... Eğer bir süre idare edebilecek biri olursa takım kapanmasın ama böyle ortada kalacaksa da olmuyor :KK43: hayırlısı olsun... Takım kapanirsa diğer takımlara üyeler tasinir.... Mümkün olduğunca bizler yine görüşmeye devam ederiz... Yine de herkes hakkını helal etsin benden yana varsa hakkım helal olsun... Seviyorum sizleri...
Takimin kapanacak olmasina uzuldum... Ben de Hakkim helal olsun size de deadline hanima da... emeklerinize saglik...

Takımın kapanacagina üzüldüm canım gerçekten birisi keşke kaptan olsada kapanmasaydi iyiydi ben isterdim ama çok yoğunum yoksa yapardım hayırlısı artık canım benimde helal olsun sende helal et yine görüşürüz :KK24:

Takımın kapanmasına bende çok üzüldüm işim yoğun olmasa yapardım hepinizin emeğine sağlık helal olsun canım hakkım :KK43:

Canım benden yana helal olsun sende helal et. Takip ettiğimiz diğer gruplardan selamlaşırız artık ne yapalım. Senden güzel haberler bekliyorum beni etiketlemeyi unutma. Herkese sevgiler. Allaha emanet olun :KK200:

Herkesi çok opuyorum arkadaslar:KK15: baska takimlarda yada sayfalarda karsilasiriz belkide :KK25: herkese istedigi kiloya ulasmasini ve hayallerindeki herseyi basarmasini diliyorum :KK36: bir hakkim yok ama varsada helal olsun tabiki:KK37: bepinizi seviyorum arkadaslar sevgiyle kalin:KK200::cry:
Canım benim inşallah takım arkadaşı oluruz yine sen ve diğer arkadaşlarım çok iyiydik benimde varsa hakkım helal olsun sizde helal edin hepimiz incecik oluruz inşallah kızlar görüşmek üzere hoşçakalın :cry:

Canım benim inşallah takım arkadaşı oluruz yine sen ve diğer arkadaşlarım çok iyiydik benimde varsa hakkım helal olsun sizde helal edin hepimiz incecik oluruz inşallah kızlar görüşmek üzere hoşçakalın :cry:
Evet canm cok iyiydik:KK19: baska sayfada yine bir araya gelelim ben sizi unutmam etiketler cagiririrm ki baska sayfalardan:KK36:

X