1 çocuk normal oldu 2 cisi tüp bebek düşünüyorum

Khr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2019
4
1
26
Merhaba arkadaşlar bir kızım var normal yollarla gebe kaldım şuan 9 yaşında 3 yılıdr ikinci çocugu istiyoruz ama bir türlü olmadı 1 sefer aşılama denedik olumsuz sonuç tüp bebege karar verdik aranızda böyle bir durum yaşayan varmı acaba başlayıp başlmamak konusunda kararısızm 3 yıl az bir süre degill yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba benimde 11yaşında doğal yolla olan evladım var çok şükür. 4yılı geçti 2. Çocuk için uğraşıyoruz,doğal kayıplarım da oldu sonra aşılama yaptık ama zaman kaybıydı, tüp bebek denedik ilk seferde tuttu ama 8.hafta da kalbi durdu maalesef. Benim kist sorunum olduğu için sürecimiz uzun ve olumsuz oldu, tavsiyem sağlık yönünden sıkıntınız yoksa çokta vakit kaybetmeden tüp bebek denemeniz. Öncesinde tüm tahlillerinizi yaptırın derim genetik, pıhtılaşma, rahim filmi, vitamin değerleri ve hormon testleri gibi, sonra güveneceğiniz iyi bir doktor 💐

• Beğen
Reactions: Khr
Merhaba benimde 11yaşında doğal yolla olan evladım var çok şükür. 4yılı geçti 2. Çocuk için uğraşıyoruz,doğal kayıplarım da oldu sonra aşılama yaptık ama zaman kaybıydı, tüp bebek denedik ilk seferde tuttu ama 8.hafta da kalbi durdu maalesef. Benim kist sorunum olduğu için sürecimiz uzun ve olumsuz oldu, tavsiyem sağlık yönünden sıkıntınız yoksa çokta vakit kaybetmeden tüp bebek denemeniz. Öncesinde tüm tahlillerinizi yaptırın derim genetik, pıhtılaşma, rahim filmi, vitamin değerleri ve hormon testleri gibi, sonra güveneceğiniz iyi bir dokt

İnşallah olur tekrar canım benimde rahimde leke çıktı ne oldugunu bilmyorum doktor tekrar adet sonrası kontrol dedi bakıcak tekrar sıkıntı olmassa aralık gibi başlamyı düşünüyoruz ama bilmiyorum kararsızım gibide bakalım rabbim siteyen herkese nasip etisn benim eşimde sper azlıgı şekil bozuklugu vardı

İnşallah olur tekrar canım benimde rahimde leke çıktı ne oldugunu bilmyorum doktor tekrar adet sonrası kontrol dedi bakıcak tekrar sıkıntı olmassa aralık gibi başlamyı düşünüyoruz ama bilmiyorum kararsızım gibide bakalım rabbim siteyen herkese nasip etisn benim eşimde sper azlıgı şekil bozuklugu vardı
Amin inşallah sizinde gönlünüzdeki gibi olur. Sağlık sorunlarını önce halledip öyle başlayın bence de, bu sürede takviyeler iyi işe yarıyor doktorunuzdan öneri isteyin, yumurta ve sperm kalitesini arttırıyor kesinlikle.

Cevremde ilk cocugu normal olup , 2. Cocugu olmayanda var.
Ilk cocugu tup bebek olup 2. Cocugu normal olanda😬
Yani cok istiyorsaniz ,tup bebekle olabilir tabi

X