1 ayda 7 kilo aldım çok mutluyum

disi_kartal_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
123
1
38
ben 26 yaşımdayım..yıllardır yeryüzünde sadece kemik olarak geziyordum :KK43: artık deneye deneye bütün yöntemleri bıkmıştım arkadaşlar.bitkisel kimyasal ne varsa denedim..doktor doktor gezdim .etrafımdaki insanların bana acıyarak bakması ayrıca erkek arkadaşımın bana bir cümlesi beni yıkmıştı..erkek gibisin kilo al biraz dedi :KK43:sonra yine netten araştırmaya başladım..bu ürünü buldum..internet sitesi falan yok zaten..kişiye ulaştım ben..1 ayda 7 kilo aldım..o kadar mutluyum ki insanların bile bakışı değişti bana :KK64::KK64::KK64:

ne mutlu sana canımm :nazar: kaç kiloydun kaç kilo oldun şimdi ? bide kullandığın şeyin adını öğrenebilirmiyim

ben 26 yaşımdayım..yıllardır yeryüzünde sadece kemik olarak geziyordum :KK43: artık deneye deneye bütün yöntemleri bıkmıştım arkadaşlar.bitkisel kimyasal ne varsa denedim..doktor doktor gezdim .etrafımdaki insanların bana acıyarak bakması ayrıca erkek arkadaşımın bana bir cümlesi beni yıkmıştı..erkek gibisin kilo al biraz dedi :KK43:sonra yine netten araştırmaya başladım..bu ürünü buldum..internet sitesi falan yok zaten..kişiye ulaştım ben..1 ayda 7 kilo aldım..o kadar mutluyum ki insanların bile bakışı değişti bana :KK64::KK64::KK64:

ewet canım kullandıqın seyn adı ne?

kızlar bende cok uzun bır sure zayıflıkla mucadele ettım oyle zayıftımkı 38 kıloya kadar dusmustum. hıcbırseyı gıyemeıyor kendıme yakıstrmıyodum. sonra gıtıgım bır dıyetısyen bana bulk karbonhıdrat tozunu onerdı bu tozla 3 ay ıcınde 10 kılo aldım bu tozu kulanırken coz sıkı bır yeme programı uyguladım su an 51 kıloyum ve cok memlunum kılomdan. aynı dertle ugrasanlara dıyetsıyen kontrolunde kullanmalarını tavsıye ederım.

bende bi arkadaşım için mısır çarşısından almıştım macun gibi bişey baya iştah açmıştı kilo aldırmıştı. ama adını hatırlayamıyorum şimdi. benim dayım kanser hastalığı nedeniyle çok kilo kaybetti şimdi birde kemoterapiye başlayacak onun için kilo aldırıcı birşey arıyorum. dişikartalcım senden kullandığın ürünün adını bekliyoruz hepimiz :nazar:

kızlar bende cok uzun bır sure zayıflıkla mucadele ettım oyle zayıftımkı 38 kıloya kadar dusmustum. hıcbırseyı gıyemeıyor kendıme yakıstrmıyodum. sonra gıtıgım bır dıyetısyen bana bulk karbonhıdrat tozunu onerdı bu tozla 3 ay ıcınde 10 kılo aldım bu tozu kulanırken coz sıkı bır yeme programı uyguladım su an 51 kıloyum ve cok memlunum kılomdan. aynı dertle ugrasanlara dıyetsıyen kontrolunde kullanmalarını tavsıye ederım.

bende sordum onu eczanede ama nasıl kullanılacağını bilemediğim için alamadım.bnm de hiç bir sorunum yok sadece alamıyorum tahlillerim normal acaba onu nasıl kullandığını yazabilir misin?

bende bi 5-6 kilo almak istiyorumm daha fazla istemiyorum ama 7 de olabilir ama yok fazla olmasın :KK52: ismini öğrenebilirmiyiz ?

siz almaya uğraşıyorsunuz bende vermeye ne olcak halimiz vermek te çok zor kilo bence alması daha kolay:79:

böyle düşünüyorsan bu konuda yazmamalısın bence bi çok insanın tepkisini çekebilirsin biraz saygı bence. bize görede vermek kolay yemezsin olur biter ama yiyipde alamamk çok daha anormal

disi_kartal_33 mrb.yaa lütfen acil ilacının ismini öğrenebilrmiyim.ltfen cevap yaz almam lazım kilo.ilacın adı ney?:KK58::KK58::KK58::18:

siz almaya uğraşıyorsunuz bende vermeye ne olcak halimiz vermek te çok zor kilo bence alması daha kolay:79:

yok canım ya ikiside zor aslında ben almaya çalışıyorum alamıyorum kocişe verdirmeye çalışıyorum veremiyorum aslında bir sistem olsa vermek isteyenlerden alınıp almak isteyenlere verilse ne güzel olur :KK52::KK52:

yok canım ya ikiside zor aslında ben almaya çalışıyorum alamıyorum kocişe verdirmeye çalışıyorum veremiyorum aslında bir sistem olsa vermek isteyenlerden alınıp almak isteyenlere verilse ne güzel olur :KK52::KK52:

ben evlenen kadar çok zayıftım ama doğumlardan sonra çok kilo aldım şimdide veremiyorum yememeklede olmuyr spora gidiyorum yine yok yapıştı sanki keşke dediğiniz gibi bi sistem olsa ne güzel olur:KK50:

X