1 ayda 20 kilo verdim

Bende tebrik ederim.Ben şimdi lahana diyeti yapıyorum .Bir hafta oldu 4 kilo verdim .

Yeni üye oldum burada bir topik de lahana diyeti yorumlarını okudum.Cok hırs yaptım .Ama bir ayda 20 kilo veremem açıkçası.

Söyle ben lahana alıyorum onu ikiye bölüyorum iki büyük tencere çıkıyor.Azar azar küçük tencerede istiyorum . İsterseniz mikro dalgada ısıtabilirsiniz.İcine 4 kuru soğan koyup iki kaşık zeytinyağı ile kavurup bir kaşık biber salçasi ben acı koyuyorum,iki havuç ,bir tane patates (tok tutuyor),iki adet kereviz ben kök tarafını koydum sonra lahanalari küçük kesip içine atıp şu ekliyorum ağız tadınıza göre tuz koyabilirsiniz ben koyuyorum.Cok lezzetli oluyor.Bunu sabah öğle akşam yiyorum.Corba değil yemek olarak yapıyorum .Ben sizin yerinizde olsaydım sadece akşamları hiç yemek yemeyin bu çorbadan icerdim.

Spor yapmadan verdim öyle katı kurallara uymadim .Sebze meyve bol su neskafe şekersiz ikisi bir arada olan çok tüketim

Gergin 30 bir bacağım 30 diğer bacağım kaldirip yukarı aşağı daha sonra 10 kez yine diğer bacak 3 set yana kaldırdım indirdim .Ayakta tabi sonra diğerini küçük egzersiz yaptım o kadar 10 dk.bile bulmuyor

Bir demette maydanoz sapları ile beraber küçük küçük doğrayıp onuda koyuyorum.Unutmusum yazmaya

Kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum ancak sağlıklı kilo vermeye dikkat edelim. Kan değerlerimizi ölçtürmeyi de ihmal etmeyelim. Ben de bir ayda 4 kilo verdim. :KK200:

Kan değerleri gerçekten çok önemli ben tiroid değerlerime bakmistim.Ondan sonra kilo vermeye başladım

Söyle ben lahana alıyorum onu ikiye bölüyorum iki büyük tencere çıkıyor.Azar azar küçük tencerede istiyorum . İsterseniz mikro dalgada ısıtabilirsiniz.İcine 4 kuru soğan koyup iki kaşık zeytinyağı ile kavurup bir kaşık biber salçasi ben acı koyuyorum,iki havuç ,bir tane patates (tok tutuyor),iki adet kereviz ben kök tarafını koydum sonra lahanalari küçük kesip içine atıp şu ekliyorum ağız tadınıza göre tuz koyabilirsiniz ben koyuyorum.Cok lezzetli oluyor.Bunu sabah öğle akşam yiyorum.Corba değil yemek olarak yapıyorum .Ben sizin yerinizde olsaydım sadece akşamları hiç yemek yemeyin bu çorbadan icerdim.
Teşekkür ederim çok sağol

Merhaba kızlar ,

Bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
sabah:

öncelikle bir bardak ılık suyun içine 1 kaç damla limon sıkıp içiyoruz ardından ;

2 grisini
1 kibrik kutusu yağsız peynir
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 adet haşlanmış patates yağsız tuzsuz ama pul biber ekleyebilirsiniz.
1 elma
şekersiz çay

bu arada günde 2,5 litre su tüketmeden uyumadım :KK55:

aksam 8 den önce
2 ad haslanmış patates (evet yine :) )
2 grisini
bol bol su

ve şuan 58 kiloyum 1 ay 3 gün oldu :)))))))))))

bu arada hergün 1,5 saat tempolu yürüyüş..

benim zayıflama hikayem budur :)
sevgilerrrr
Yaklaşık 10yıldır kk üyeyimgeçmiş mesajlarıma da bakabilirsiniz ki kötü yorum yapayım derdimasla ol adı ama konuyu görünce sşnirimtavanoldu bu kadar dalga geçilmez insanlarla heleki senin kilonda biri açlık grevi yapıp 1 ay yemese bşle asssssslaaaaa 20 kg veremez ağıryaşamlarbütünbölümleri izledim 380 kg adam 800 cal lik diyetle 15 ayda ancakverio bu kadar umutla oynanmaz ama yaaa

Bende yapiyodum diyet ama diyet gbi bisey olldu bunlari gorunce dunyayi yemisim gbi hissettm 5 kilo verdim bende 12 gunde ama hic spor yapmadim sadece 1 gun yaptim ama yarndan itibaren bu diyete basliyorm 1 ayda 20 kilo harikaa :😇😄😄😄😄
Merhaba sizin diyetiniz nasıldı?

Buna inanıp uygulamayın. Bir ay bu şekilde beslenirseniz şeker hastası olursunuz. Protein yok, gerekli yağlar yok. Geçmiş olsun. Bence bunu burada görüp uygulamaya çalışan olabilir yönetim müdahale etmeli. Mune Mune

Merhaba kızlar ,

Bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
sabah:

öncelikle bir bardak ılık suyun içine 1 kaç damla limon sıkıp içiyoruz ardından ;

2 grisini
1 kibrik kutusu yağsız peynir
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 adet haşlanmış patates yağsız tuzsuz ama pul biber ekleyebilirsiniz.
1 elma
şekersiz çay

bu arada günde 2,5 litre su tüketmeden uyumadım :KK55:

aksam 8 den önce
2 ad haslanmış patates (evet yine :) )
2 grisini
bol bol su

ve şuan 58 kiloyum 1 ay 3 gün oldu :)))))))))))

bu arada hergün 1,5 saat tempolu yürüyüş..

benim zayıflama hikayem budur :)
sevgilerrrr
Canin baska bisey cektiyinde nasil..kendini kontrol edebildin kacamaklarin oldumu

Ben pek inanmadım 1 ayda 20 kilo imkansz .
Çok zararlı ölümcül bi diyet bu buna diyet denmez zaten . Millet salak zaten aylarca uğraşıyor. Ben 8 ayda verdim 20 kilo . Belki 5 ayda da verilir ama 1 ayda imkansız

X