1-4.Evre Over CA hastasıyım. 2-4.Evre hastalığım nasıl geriledi. 3- Beslenme ve hangi destekleri aldım.

EvaFiliz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
1
6
47
2022 Over Ca 125 değerim 2000 küsürler de çıktı.
Birçok noktaya sıçradığı anlaşıldı ve acil kemoterapi, sonrasın da ameliyat oldum.
Gelelim herkesin, hatta doktorumun bile şaşırdığı sonuçların nasıl iyiye gittiği.

Kemoterapi sırasında vücudumun savunma mekanizmasını ayakta tutmak adına öncelikle Curcumin ekstresi kullandım. Hergün 4 litreye yakın su içtim ama 1 litresinin içine bildiğiniz içilebilir karbonat koydum. (Kemoterapi günü ve takip eden 5 gün yapmadım)
Mümkün olduğunca sarımsak ve soğan tükettim. Hiç evde durmadım. Sürekli aktif bir hayat seçtim. Ya motor kullandım, ya treeking yaptım.
En önemli ipucunu veriyorum.
O dönemler Youtube dan Eric Berg kanalına denk geldim. Sonrasında sürekli araştırma araştırma ve daha çok araştırma yaptım.
Sonuç olarak Aralıklı oruç tutmanın mantığını çözdüm.
( hala devam ediyorum)
20 saat sadece su tüketiyorum (Günde 1-2 tane kahvem var ama) geri kalan 4 saat lik dilimde yemek yiyorum ama yeşillik ağırlıklı besleniyorum.
Hafta 1, yada 2 haftada 1 olmak üzere organik tavuk, kırmızı et, balık, kemik suyu tüketiyorum.
Ben o 4 saatlik dilimde tek öğün tüketiyorum.
Bir örnek vermek gerekirse (dün akşam ki yemeğim)

>Kuru soğan salatası<<

Kuru soğan
Maydonoz
4-5 yemek kaşığı kuru baklagil
Sarımsak 7-8 diş hafif zeytin yağında kavur
Limon
Zeytinyağ
Tuz

2 Enginar kalbini buhar aparatı ile haşlıyorum (çelik süzgeci tencere içine oturtup onunla da yapabilirsiniz)
Üzerine limon, zeytinyağ ve tuz

Kendi aldığım gıdalardan size örnekler verdim sevgili okuyanlar.

Süt grubu kullanmıyorum
Yumurta ise hafta 3 kere olabiliyor.

Atıştırmalıklar komple hayatımdan çıktı. Aklıma geldikçe su içiyorum.

Rahmetli anneannemin bir sözünü sizlerle paylaşmak isterim.
"İnsan açlıktan değil, susuzluktan ölür"

Aklınıza takılan sorular olursa
0545 806 80 86 dan sorabilirsiniz.

2022 Over Ca 125 değerim 2000 küsürler de çıktı.
Birçok noktaya sıçradığı anlaşıldı ve acil kemoterapi, sonrasın da ameliyat oldum.
Gelelim herkesin, hatta doktorumun bile şaşırdığı sonuçların nasıl iyiye gittiği.

Kemoterapi sırasında vücudumun savunma mekanizmasını ayakta tutmak adına öncelikle Curcumin ekstresi kullandım. Hergün 4 litreye yakın su içtim ama 1 litresinin içine bildiğiniz içilebilir karbonat koydum. (Kemoterapi günü ve takip eden 5 gün yapmadım)
Mümkün olduğunca sarımsak ve soğan tükettim. Hiç evde durmadım. Sürekli aktif bir hayat seçtim. Ya motor kullandım, ya treeking yaptım.
En önemli ipucunu veriyorum.
O dönemler Youtube dan Eric Berg kanalına denk geldim. Sonrasında sürekli araştırma araştırma ve daha çok araştırma yaptım.
Sonuç olarak Aralıklı oruç tutmanın mantığını çözdüm.
( hala devam ediyorum)
20 saat sadece su tüketiyorum (Günde 1-2 tane kahvem var ama) geri kalan 4 saat lik dilimde yemek yiyorum ama yeşillik ağırlıklı besleniyorum.
Hafta 1, yada 2 haftada 1 olmak üzere organik tavuk, kırmızı et, balık, kemik suyu tüketiyorum.
Ben o 4 saatlik dilimde tek öğün tüketiyorum.
Bir örnek vermek gerekirse (dün akşam ki yemeğim)

Kuru soğan
Maydonoz
4-5 yemek kaşığı kuru baklagil
Sarımsak 7-8 diş hafif zeytin yağında kavur
Limon
Zeytinyağ
Tuz

2 Enginar kalbini buhar aparatı ile haşlıyorum (çelik süzgeci tencere içine oturtup onunla da yapabilirsiniz)
Üzerine limon, zeytinyağ ve tuz

Kendi aldığım gıdalardan size örnekler verdim sevgili okuyanlar.

Süt grubu kullanmıyorum
Yumurta ise hafta 3 kere olabiliyor.

Atıştırmalıklar komple hayatımdan çıktı. Aklıma geldikçe su içiyorum.

Rahmetli anneannemin bir sözünü sizlerle paylaşmak isterim.
"İnsan açlıktan değil, susuzluktan ölür"

Aklınıza takılan sorular olursa
0545 806 80 86 dan

Cok geçmiş olsun.İnsan açlıktan değil, susuzluktan ölür" çok doğru bir söz.yasama sevincinizi takdir ettim . Umarım en kısa sürede hepsi geçer sağlığınıza kavusursunuz

X