01.05.23/01.07.23 Diyet günlüğü

İyi akşamlar
Hiç kimse yazmıyor.
Günlük menü
Bu gün biraz fazla yedim
Saat 5te 1 kurabiye ile çay içtim
Sonra kızarmış patates tavuk üstünede dondurma🤣
Keyfim yerindeydi bir günlük kaçamak yaptım yarın toparlarım
Yarım saat spor yarım saat yürüyüş
3 litre su 2 kupa yeşil çay

İyi akşamlar
Hiç kimse yazmıyor.
Günlük menü
Bu gün biraz fazla yedim
Saat 5te 1 kurabiye ile çay içtim
Sonra kızarmış patates tavuk üstünede dondurma🤣
Keyfim yerindeydi bir günlük kaçamak yaptım yarın toparlarım
Yarım saat spor yarım saat yürüyüş
3 litre su 2 kupa yeşil çay
Ya bana bildirimler gelmiyor sürekli girmeyince de görmüyorum unutuyorum.
Acaba hep birlikte instada grup mu kursak en azından fotoğraflı atarız öyle daha güzel olur diye düşünüyorum.

Günün özeti
17:00
Karnıbaharlı tavuk yedim 1 bardak yoğurt ve salatayla
2 parça bitter çikolatayla kahve
3 litte su
1 kupa yeşil çay
30 dakika spor

Merhaba bende aranıza katılabilir miyim? Bende diyet yapıyorum 1 Haziran'da başlamıştım başlangıç kilom 70 güncel kilom 64 6 kilo verdim. 22 yaşındayım doğum kilolarimi vermeye çalışıyorm hedefim 55-60

Merhaba bende aranıza katılabilir miyim? Bende diyet yapıyorum 1 Haziran'da başlamıştım başlangıç kilom 70 güncel kilom 64 6 kilo verdim. 22 yaşındayım doğum kilolarimi vermeye çalışıyorm hedefim 55-60
Tabiki hoş geldin. Tebrik ederim güzelce vermişsin. Hangi diyeti uyguluyorsun?

Tabiki hoş geldin. Tebrik ederim güzelce vermişsin. Hangi diyeti uyguluyorsun?
ZÜLAL (@zulallemutlugunler) | Instagram zulal diye bı fenomen var onun kraliçe suyu {3 yeşil çay,limon,nane,3 kuru kayısı,zencefil,zerdeçal,su} ve kırmızı iksir {hibiskus, çayı,limon,nane,zencefil,maden suyu,su} dediği detoks sularını içiyorum ve yediklerime dikkat ediyorum kalori hesabı yapıyorum normalde 1.400 kalori almam gerekiyorsa ben 400 500 alıyorum. Sabah kahvaltım 1 yumurta,5 zeytin 1 çatal peynir 1 dilim tam buğday ekmeği ve bitki çayı. Ara öğün bazen yapıyorum bazen yapmıyorum. Akşam yemeğim de ya baharatlı yoğurt {kimyon,nane, karabiber, zencefil, zerdeçal, tarçın} yada yağsız limonlu salata yiyorum bu kadar ☺️

ZÜLAL (@zulallemutlugunler) | Instagram zulal diye bı fenomen var onun kraliçe suyu {3 yeşil çay,limon,nane,3 kuru kayısı,zencefil,zerdeçal,su} ve kırmızı iksir {hibiskus, çayı,limon,nane,zencefil,maden suyu,su} dediği detoks sularını içiyorum ve yediklerime dikkat ediyorum kalori hesabı yapıyorum normalde 1.400 kalori almam gerekiyorsa ben 400 500 alıyorum. Sabah kahvaltım 1 yumurta,5 zeytin 1 çatal peynir 1 dilim tam buğday ekmeği ve bitki çayı. Ara öğün bazen yapıyorum bazen yapmıyorum. Akşam yemeğim de ya baharatlı yoğurt {kimyon,nane, karabiber, zencefil, zerdeçal, tarçın} yada yağsız limonlu salata yiyorum bu kadar ☺️
Sende benim gibi az besleniyorsun

Gunaydin herkese iyi bayramlar 🐑 😁
Epeydir yazmiyodum.
5 mayis 68.10
29 haziran bugun guncel kilom 57.90

Sarmalar baklavalar neler neler geliyo onumeee.. hic yemiyo degilim ama herseyden tadimlik kadar yiyorum. Diyete devammm🤗

Selamun aleyküm hanımlar yeni katıldım foruma omad yapıyorum bende çok kg verdim kış ayı bayram derken bir kısmı geri geldi dün tekrar başladim

Diyete devam dedim ama bayramda olmadi ya yapamadim cok kacamagim oldu.
İnsallah yarin tekrar eski duzende devam edecegim.

X