Zuhal Topal Çörek otu ile 2 yılda 35 kilo verdim

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal 2 yılda tam 35 kilo verdiğini söyledi.
Zuhal Topal, geçtiğimiz gün Starcity Outlet Center’da düzenlenen söyleşi gününde hayranlarıyla buluştu. Topal, 2 yılda 35 kilo verdiğini açıkladı.
zuhal_topal_corek_otu_zayiflama.jpeg

Yasemin Şefik’in moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte, ünlü sunucu Zuhal Topal; Moda, sağlık, güzellik, oyunculuk konularında merak edilenlerini anlattı. “Çok kilo vermişsiniz, nasıl zayıfladınız?” sorusu üzerine 2 yılda 35 kilo verdiğini açıklayan Zuhal Topal; “Kızım Lina’yı dünyaya getirdikten sonra emzirdiğim için kiloların bir kısmı kendiliğinden gitti. Zor olan bölümü ise doktor kontrolünde yaptığım diyetle verdim. Az ve sık yemek yiyerek besleniyorum. Mutlaka doktor gözetiminde diyet yapmanızı öneriyorum” dedi.

Çörek otu mucizesi

“Yoğun iş temponuz içinde nasıl bu kadar enerjik olabiliyorsunuz?” sorusuna ise Topal, “Sevdiğim işi yapıyorum. Bunun yanında tabii benim de küçük sırlarım var. Mesela her gün 1 tatlı kaşığı çörek otu tüketiyorum. Yorgunluğumu alıyor, vücudu güçlendiriyor. Sizlere de öneririm” dedi. Zuhal Topal, söyleşinin ardından sevenleriyle selfie çektirerek vedalaştı.

kaynak: acunn.com

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal 2 yılda tam 35 kilo verdiğini söyledi.
Zuhal Topal, geçtiğimiz gün Starcity Outlet Center’da düzenlenen söyleşi gününde hayranlarıyla buluştu. Topal, 2 yılda 35 kilo verdiğini açıkladı.
Eki Görüntüle 1914622
Yasemin Şefik’in moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte, ünlü sunucu Zuhal Topal; Moda, sağlık, güzellik, oyunculuk konularında merak edilenlerini anlattı. “Çok kilo vermişsiniz, nasıl zayıfladınız?” sorusu üzerine 2 yılda 35 kilo verdiğini açıklayan Zuhal Topal; “Kızım Lina’yı dünyaya getirdikten sonra emzirdiğim için kiloların bir kısmı kendiliğinden gitti. Zor olan bölümü ise doktor kontrolünde yaptığım diyetle verdim. Az ve sık yemek yiyerek besleniyorum. Mutlaka doktor gözetiminde diyet yapmanızı öneriyorum” dedi.

Çörek otu mucizesi

“Yoğun iş temponuz içinde nasıl bu kadar enerjik olabiliyorsunuz?” sorusuna ise Topal, “Sevdiğim işi yapıyorum. Bunun yanında tabii benim de küçük sırlarım var. Mesela her gün 1 tatlı kaşığı çörek otu tüketiyorum. Yorgunluğumu alıyor, vücudu güçlendiriyor. Sizlere de öneririm” dedi. Zuhal Topal, söyleşinin ardından sevenleriyle selfie çektirerek vedalaştı.

kaynak: acunn.com
Siz bunlara inaniyormusunuz. Tamam corek otunun faydalari var kabul ediyorum ama Ac kalmadan spor yapmadan kilo verilirmi. Herkes ona soracak tabi hangi corek otunu kullaniyorsunuz. Kesin bir firmayla anlasmistir..

Yahu kadın çörek otu ile zayıfladım dememiş enerjimi çörek otuna borçluyum demiş. Kilo vermesi diyetisyen eşliğinde yaptığı diyetten. Kilo aldıran şeyleri yemekten vazgeçilmediği sürece kilo verilmez maalesef. İradeli olup boğazımızı tutmamız gerekiyor.50 kiloyum 1.65 boy. Bu kiloyu korumak için bile tutuyorum boğazımı ki herkes zayıfsın diyor. Bi bıraksam kendimi 60-65 olurum vallahi. İrade bu kilo verme işi.

ünlülerin dediklerine inanmak ne kadar doğru bilemedim. çok fazla para harcıyolar istedikleri forma kavuşmak için. çörek otu falan işin en basit kısmı bence. neler neler yapmıştır kilo vermek için

X