Zayıflamıyorum ama ınceldim

Ellibirincikisi

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4.481
1.039
Evet durum başlıktakı gıbı aralıgın ortasından berı dıyetteyım 90 kilo ile başladım şimdi 87 kiloyum bu arada hıpotıroıd hastasıyım duzenli beslenme ve evde egzersı cardıo şeklinde egzersız yapıyorum dogum sonrası kilolarımı vermeye calışıyorum 46 bedenden 44 bedene dustum hatta elastık pantolonlarda 42 ye gırebılıyorum tüm vucudumdan 27 cm daraldım şöyle ki gögüsten 2 cm belden 3 cm zaten bu kısımlarda bı problem yok belden asağısı fena benım gobekten ozellikle sarkan sezaryan göbegımden 8 cm kalcamdan 3 cm basenden 6 cm bacagımdan 5 cm şimdi şunu merak edıyorum alt tarafı 3 kiloda bu kadar ıncelme normal degılse ben yagdan vermişmiyimdir yanı yag kıtlem küçülmüş olabilirmi bu ölçü ile tartı arasındakı dengesızlık nedendır bılen varsa yorum yapabılırmı

Bende yaklaşık 2 ay boyunca her gün 2 saat kardiyo yaptım ve bunun dışında günlük 10 bin adım hedefimi tamamladım.74 kiloydum,72 ye düştüm fakat sizin gibi bendede gözle görülür bir incelme oldu.Spor hocamla konuştuğumda yağ kütlemin azalıp kas kütlemin arttığını,bu yüzden tartıda çok fazla oynama olmadığını söylemişti bana.1 aydır spor yapamıyorum,tekrar saldım.Şimdi tekrar başlayacağım,yaza kadar durmak yok :)

O zaman buna cok sevındım demekki saglıklı bırşeyler oluyor

Zaten kilo verirken tartılara çokta bakmamak lazım.Hatta bir çoğunın yanlış tarttığı çoğu zaman moral bozduğuda aşikar :) düzenli sporla incelmemek mümkün değil,zaten yavaş yavaş tartıda ki rakamlarda da düşme olacaktır.Protein ağırlıklı beslenmeye çalışmamız gerek.

X