Yüzümden kilo almak istiyorum

ciciakrep

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2012
1.314
610
36
Merhaba;
Kilo kaybım olduğunda özellikle yüzüm acayip zayıflıyor.
Biraz yüzümden de kilo almak istiyorum.Bu konuda bilgisi olan var mı?
Teşekkür ederim.

valla ne yaptıysam alamadım ben iştahsız biriyim eğer yemek yeme gibi durumum olsa kilo alabiliyorum malesefki o da ilaçlarla oluyor ben de kilo alsam yüzden ve hafif kalçadan alıyorım versem de direkt o bölgelerden veriyorum bende anksiyete ve panik bozukluk var ilaç falan kullanıyorum dönemsel dönemsel tabi bu hastalık iştah kaybına da neden oluyor ve ben tam 6yıl oldu böyle yaşıyorum doktoruma dedim kilo da almak istiyorum boyum uzun olduğu için zayıflık kötü duruyor neyse o da bana 2.5 mg lık bi ilaç verdi içeriğinde olanzapin var bu da aşırı iştah açıyor ve ben 1yıl kullandım allahım nasıl bir ilaçtı öyle 8 kilo aldım muhteşem olmuştum düşün iştahı hafif yerinde olanlar kullanmış yorumlara baktım onlar 10 dan fazla almışlar uyku da çok yapıyor ama bırakınca kilolarım yavaş yavaş uçtu gitti:KK70:çünkü iştahı olan bir insan değilim onun dışında ne yaptıysam alamadım keşke alabilseydik sanırım çok uzun yazdım kusura bakma :KK70:

Estağfurullah,asıl teşekkür ederim uzun açıklama yaptığınız için. Ben tüm bedene almakta sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum,özellikle yüzüm dolsun istiyorum

hımmm zayıf mısınız yoksa sadece yüzünüz mü vücudunuza göre zayıf kalıyo

Ben de çok zayıfım. Yaşım 28, Geçen sene doğum yaptim ama hala 40 kiloyum düşünün. Ama ne kadar zayıflasam da yüzümden çok kilo vermiyorum. Kollarım benim çok zayıf. Kilo almaya basladikca Onlar doluyor, zayiflayinca yine safinaz gibi sallanıyor.
Herkesin vücut tipi farklı oluyor. Kimi kalcadan, kimi yanaktan alıyor kiloyu. Ama dengeli bir şekilde kilo almaya başladığınız da muhtemelen yüzünüz de dolacaktir.

X