Yüzümde gül hastaligi cikti tedavisine yonelik bilgisi olan lutfen soyler misiniz lutfen ?

zerafetli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2014
1.121
422
40
Yüzümde gül hastaligi cikti tedavisine yonelik bilgisi olan lutfen soyler misiniz lutfen ?moralim çok bozuk yüzüm cok kötü oldu ins tedavisine yönelik bilgisi vardir "

Öncelikle geçmiş olsun. Hiçbir şey çözümsüz değildir o yüzden stres yaparak süreci hem kendiniz hem de cildiniz için zorlaştırmayın🙏🏼 İlk fırsatta dermatoloğa muayeneye gidin. Ona gidemiyorsanız mutlaka aile hekiminize ya da polikliniğe kontrole gidin ki semptomların azalması için gerekli takviye ilaç ve kremleri kullanabilesiniz. Kontrole gidene kadar yüzünüzde kullandığınız kozmetik ürünlerin içeriklerine dikkat edin ki bölgeyi tahriş etmeyin

Merhaba herkese doğru başlık altında mı yazıyorum bilmiyorum.Önümüzdeki hafta doktora gideceğim fakat 3 aydır ara ara sadece yüzümde yanık gibi bir şey çıkıyor.Sadece yüzümde oluyor gerginlik yanma ve kaşıntı ile başlıyor kızarıklık bir haftada sönüyor.Sizce bu gül hastalığımı

Eklentiler

• IMG_8529.jpeg
    IMG_8529.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_2661.jpeg
    IMG_2661.jpeg
    128,2 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_8445.jpeg
    IMG_8445.jpeg
    157,6 KB · Görüntüleme: 70
Benimde burun ve çenemde var rosa kremini kullanıyorum akşam ,imex vemişti o da sivilce kurutucu onuda sabahları kullanıyorum.l... revitale serum yatmadan önce kullanıyorum.hürrem sultan akgünlük suyu ve gül mayasını kullanıyorum.hergün güneş kremiyle birlikte cildim bayağı iyi şuan kızarıklık kalmadı.Strees ,sıcak,soğuk etkiliyor ona dikkat etmelisin cnm

Teşekkürler bakalım haftaya doktora gideceğim.Bende sivilcelenme hiç olmuyor sadece yanık gibi bir kızarıklık.Biraz araştırdım beslenme ile de direk bağlantılıymış

X