Lekeler, Çiller Yüzdeki kılcal damar çatlamasına çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Canım neyse olan olmuş üzülme artık..
Umarım güzel Çözümler buluruz..
Çocuklardan yüzüme bakmaya fırsatım kalmıyor genelde.. Düzenli yapamıyorum hiçbişeyi bende.. Bir gelişme olursa haber vericem sizede
ayy canim benim çok sagol.kantron yağı iyi dediler damarlari buzusturdugu icin. bazen suruyorum.kullanimi nasil olmali bilmiyirum hergun mu yoksa hafta bir cildi yormadan mi

ayy canim benim çok sagol.kantron yağı iyi dediler damarlari buzusturdugu icin. bazen suruyorum.kullanimi nasil olmali bilmiyirum hergun mu yoksa hafta bir cildi yormadan mi

Valla canım bilemiyorumki..
Bi ara Kafayı takıp herşeyi araştırmıştım..
Ama şimdi yine saldım kendimi..
Forumdakilerden bilen varsa aydınlatsın bizi...

Ben de cildiyeci kurbaniyim alerjik puturtuler vardi dr locoid krem verdi sabah aksam sur defi ben de bol bol surdum tum yuzume kullanmi biraktiktan sonra suratim alev alev kipkirmizi oldummmm. meger kortizonluymus o kremm!!! damarlarimin icine edildi yani! Simdi kurtulmya calisiyorumm. Epey bi duzelmistI 15 gun pirdolin krem kullndm sonra gecen gunlorealin makyaj temizleme tonigi ile suratimi sildim vee butun emekletim bosa gitti.. iki ileri bi geri.. simdi kantoron yagi da surmeye basladim.. icerden de destekloiyorum propolis corekotu yagi bromelanin bir de devit 3 ampul aldim icicem.. k vitamnli gozaltina cok iyi gelen bi krem varmis adini hatrlyamadm simdi onu da alip surem bari.. yarim dr sagliktan eder boyle..:KK43:

nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama eğer istanbuldaysanız haydarpaşa numune hastanesinde cildiyeye randevu alırsan gittiğinde kılcal damarı sorunum için geldim dersin onlar sana hemen lazer günü veriyorlar zaten benimkini galiba 1 ay sonrasına vermişlerdi. gittim yaptırdım tek seans yaptırmama rağmen şu an hiç bir şey yok ikinci seans günüde verdiler ama gitmesem mi diye bile düşünüyorum çünkü çok şükür hiç bişey kalmadı damardan falan
Merhabaa 2014de yazmissiniz ama inşallah görür cevap verirsiniz çok zor durumdayim hangi doktordan randevu aldiniz? Yanaklarimda burnumda bolca var malesef bu kilcal damarlar cevap verirseniz bi hayir duasi alirsiniz valla

Merhabaa 2014de yazmissiniz ama inşallah görür cevap verirsiniz çok zor durumdayim hangi doktordan randevu aldiniz? Yanaklarimda burnumda bolca var malesef bu kilcal damarlar cevap verirseniz bi hayir duasi alirsiniz valla

Hayır duasını görünce hemen yazayım dedim:))
Ciddiye Bölümü'ne gittim.. Bayaa bir krem listesi verdi ama bütçeme uymadı alamadım.. Düzenli bir uygulamada yapamadım.. Bir değişiklik yok canım bende.. Sende bilgilerini deneyimlerini paylaşırsın burdan bana... Bende sana dua ederim:))

Hayır duasını görünce hemen yazayım dedim:))
Ciddiye Bölümü'ne gittim.. Bayaa bir krem listesi verdi ama bütçeme uymadı alamadım.. Düzenli bir uygulamada yapamadım.. Bir değişiklik yok canım bende.. Sende bilgilerini deneyimlerini paylaşırsın burdan bana... Bende sana dua ederim:))
9497derin yazmista numune hastanesinde yaptirdim geçti diye ondan cevap alsak bir şeyler olabilir belki benimkilerde duruyor suan ayni malesef eger bi tedavi uygularsam yazarim tabi buraya

sabahları ac karna bir bardak ılık suya yarım limon sıkıp içmek genel o kızarıklığa iyi gelmişti bende. pirdolin kremden de emnun kalmıştım. şimdi oyle aman aman bi kızarıklıgım yok çok şükür ama bi ters duruma bakar tabi hassas cilt.. :))

kızlar merhaba.. Yüzümde sol yanağımda bir kılcal damar çatlaması var.. Yanaklarımda çenemde yanma kızarıklık var bayadır.. İnternetten araştırdım akne rozasea diye bir hastalık var.. O sandım bendekini.. Cildiyeye gittim.. Doktor baktı.. Senin cildin hassas kılcal damarlar belirgin bazı yerlerde.. Akne rozasea değil dedi.. Babe nin ürünlerini verdi. Fiyatları eczanede 239 yapıyordu.. Bende almadım.. Kılcal damar çatlamasına kılcal yumağı dedi.. Tek çözüm lazer dedi. Bende okuduğum yorumlardan dolayı korkuyorum yüzü yanan bin pişman olan var.. Yine Sağolsun internet bişeyler okudum yapıyorum..
Aktardan at kestanesi yağı aldım
sarı kantaron aldım
Aynısefa kremi aldım
kozmetikçide lirenenin kılcal Önleyici krem önerdi aldım..
cuma günü başladım hepsine.
sonuçları yazıcam inş ama benim soracağım şey sizde varsa ne yaptınız ne önerirsiniz?
Lütfen cevaplayın. Benim de kılcal damar problemim var siz kurtuldunuz mu

[QUOTE="Dilara Cavusoglu, post: 63193031, cev
[/QUOTE]
Cevap verirseniz çok mutlu olurum .geçti mi kılcal damarlarınız at kestanesi yağı ise yaradı mı?

Ne kadar sürede geçti benimde durup dururken 2 hafta önce kılcal damarım inanılmaz kızardı napmam gerekiyor çok psikolojim bozuldu

X