Yumurtalık kisti

umutlu2360

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2023
5
0
24
Merhaba arkadaşlar ben yumurtalık kisti vardı 67 mm 5gün önce korunmasız ilişki oldu ve sonra ki sabah da ağrılı ve kanamalı kist yırtılması yaşadım sol taraftaydı regl 7 gün var hamile olan oldumu 16 mm olmuş ve sağ tarafı tıkamış sıvı böyle yaşayan nasıl tedavi yaptılar ve ne zaman hamile kaldı pco luyum acil cvp arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar ben yumurtalık kisti vardı 67 mm 5gün önce korunmasız ilişki oldu ve sonra ki sabah da ağrılı ve kanamalı kist yırtılması yaşadım sol taraftaydı regl 7 gün var hamile olan oldumu 16 mm olmuş ve sağ tarafı tıkamış sıvı böyle yaşayan nasıl tedavi yaptılar ve ne zaman hamile kaldı pco luyum acil cvp arkadaşlar
Merhaba kistinizin patlaması herhangi bir sorun yarattı mı?

Sadece ağrı kanama bide sağ tarafı sıvı tıkamış dediydi doktorum ve sol tarafım hala ağrıyor bacama kadar vuruyor
Peki onun için herhangi bir operasyon gerekiyormuynuş. En son kontrolümde benimde içi sıvı dolu kist
Ortaya çıktı da patlarsa ağrı yapabilir bi doktora görünürsünüz demişlerdi. Bende biraz kaygılıyım o yüzden soruyorum

Kist boyutlariniz neydi? Benim kistim 26mm doktor regl ile gider dedi ama sulu açık renk kanama oldu sanki iltihap gibi. Ped koydum, bayramda doktoruma da gidemiyorum, prolaktinim sınırı geçmiş o kistini dürtebilir demişti. Umarım bu basit bir patlama ve atılımdır

Merhaba durumunuz nedir benimde dun gece aşırı karın ağrısıyla doktora gittim yumurtaların çok büyüdüğü için kis varmış yırtılmış doktor şuan bir tedavi gerekmiyor dedi hamilelik oldumu zizds

X