Elektrikli Mutfak Aletleri Yumurta Haşlama Makinası

atessizprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2011
3.719
15
Arkadaşlar;

Yumurta haşlama makinası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aslında bakınca bana çok gereksiz geliyor fakat son zamanlarda işe yetişmek için hem ocağa koyup o arada hem giyinmeye çalıştığım için ya çok pişirip taş gibi bir yumurta yiyorum ya da çok pişmesin diyerek erkenden alıyorum bu kez de çiğ kalıyor:84::84::84:

O yüzden bu makinayı ciddi ciddi düşünmeye başladım.

Kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini benimle paylaşırlar mı:)

ben cevap vereyim bana göre son derece gereksiz ev kalabalıgı bir aletti takii ablam bana hediye alıp gönderene kadar şimdi evimde baş köşede desem yeridir.şiddetle tavsiye ederim benimki arçelik istedigin kıvamda pişiriyor bitince düdügü var kapatıyorsun çocukların varsa hele çok büyük yardımcı ben almanı öneririmçok memnun kalırsın

ben arçelik kullandım nerden baksan 10 yıldan fazla kullanmışımdır içinin plastik yumurta konulan yerlerinde kırılmalar olunca yenisini aldım,sinbo görünüşü falan çok şirin orta ayarda pişiriyorum ben biraz da kapattıktan sonra buharında bekleyince katı oluyor

Sinbo kullanıyorum ben de.

Marka takıntılı biri olarak işe yaramaz diye düşündüm ama aldım 15 tlye indirim vardı
yemin ediyorum yok böyle bir rahatlık
bu kadar memnun olacağımı düşünmezdim

Arkadaşlar;

Yumurta haşlama makinası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aslında bakınca bana çok gereksiz geliyor fakat son zamanlarda işe yetişmek için hem ocağa koyup o arada hem giyinmeye çalıştığım için ya çok pişirip taş gibi bir yumurta yiyorum ya da çok pişmesin diyerek erkenden alıyorum bu kez de çiğ kalıyor:84::84::84:

O yüzden bu makinayı ciddi ciddi düşünmeye başladım.

Kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini benimle paylaşırlar mı:)

bende yıllarca düşündüm sonunda internetten alışveriş yaparken belli bir fiyattan sonra kargo parası almıyacaklardı bende siparişe arnika yumurta pişiriciekledim hayatta yaptığım en karlı alışverişti çünkü harika birşey yagmur.incir.com da çok ucuz şiddetle tavsiye ediyorum

Bu sabah koydum ocaga bekle bekle darlandım sagolsun ocagımızda bıraz yavas
bence gereklı arkadasım al gıtsın marka tavsıye edemem ama al derım

Ay gecenın bu saatınde kafamda ampuller yandı arkadasım ev yaptırdı dusunup duruyodum ne layım dıye 4 kısılık bı aıle ıcın cok ıdeal sağol topik sahıbı arkadasım

Ya kullanmadım pratik midir değil midir bilmiyorum ama bana göre kuru kalabalık bende çeyiz hazırlıyorum koysam mı diye düşündüm çeyize ama sözlüm gerek yok zaten bir hafta sonu kalıyoruz evde her kahvaltıda da aranan bir yiyecek değil o yüzden bence biraz gereksi tabi bu benim düşüncem . Başkaları için pratiktir saygı duyarım =)(=

Merhabalar arkadaşlar bende bir süredir kullanıyorum ama geçenlerde bir yorum yapılmış bu makinelerin sağlıklı olmadığı yumurtanın suda haşlanması gerektiğine dair siz ne düşünüyorsunuz hiç araştırdınız mı

X