Yumurta donasyonu

merhabalar.. 27 yaşındayım erken menepoz teşhisim var 8 ay süren bi tüp bebek sürecimiz oldu fakat yumurta elde edemedik en son çareyi kıbrısta bulduk fakat çok fazla merkez var. Çok yorum var buradan kim nereye gitti ne kadar memnun kaldınız yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🏻
Merhabalar... ben 2023 de kıbrısa halil ibrahim tekine gittim. Burdan kadınlar kulübünden araştırdım adını çokca okuyunca internetten bir numara buldum whatsapptan mesaj attım hemen hemşiresi ege hanım dönüş yaptı. Uzun bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra yapılması gereken tahlilleri mesaj attı ve ben ankarada bunları yaptırıp yine whatsapptan yolladım. Bir kaç ilaç ve takviye başladılar sonra donörden yumurta toplanacağı gün eşimle kıbrısa gittik. Giderken çok tedirgindim hastaneye gittiğimde çok sıcak karşılandık eşim spermleri verdi sonra konaklacağımız yere bizi taksiyle gönderdiler 5. Gün iki embriyo transfer ettiler ve hamile kaldım. Şu an 16 aylık bir kız bir erkek annesiyim. Ama çoğul gebelik çok zor bir süreç dünyaya gelince daha zor. İkiz annesi olmak çok yıpratıcı eğer maddi durumunuz çok iyi değilse ve destek olabilecek anne- kayınvalide yoksa daha da yıpratıcı olabilir. Ben tekrar çocuğuma bir kardeş için uğraşmamak için iki embriyo tercih ettim yaşım 35di. Daha önce cesaret edip gitmediğim için pişmanım sadece. Halil ibrahim tekin ce ekibinden çok çok çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim 😍🥰😍🥰

Genetik olarak size ait değil. Kendinizi kandırmayın. Sadece karnınızda taşıyorsunuz.
Genetiğin ne önemi var 36 hafta karnımda şimdi ikiz bebeklerimi kucağımda taşıyorum. Genlerini benden almadıklarını biliyorum ve bu hiç umrumda değil çok da güzel genleri olan biriymiş muhtemelen 🥰

Genetik olarak size ait değil. Kendinizi kandırmayın. Sadece karnınızda taşıyorsunuz.
Aşırı kötü kalplisiniz ya gerçekten. Böyle bir şeyle sınanan bir insana ukala ukala konuşup demoralize etmek için kapkara bir kalp gerekiyor. Emeği geçenleri tebrik ederim. Umarım pisliğinizde boğulursunuz.

Genetiğin ne önemi var 36 hafta karnımda şimdi ikiz bebeklerimi kucağımda taşıyorum. Genlerini benden almadıklarını biliyorum ve bu hiç umrumda değil çok da güzel genleri olan biriymiş muhtemelen 🥰
Sağlıkla mutlulukla büyütün evlatlarınızı ❤️🥰

Donoör olan kişin bilgileri veriliyor mu? mesela kaç yaşında sarışın mi esmer mi göz rengi nasıl nereli olduğu falan ?

Bu kirli kalpli düşünceni neden ufacık umudun pesinde olan bizler ile paylaşıyorsun ki moral mi oldu motivasyon mu olumsuz hiçbir şeye tahammülü kalmamış kişilerden ne istiyorsun daha ılımlı olumlu insanca yaklaşmak kelimelere dikkat etmek bu kadar mı zor .

Benim annem genetik olarakta annem, süt vermiş karnında taşımış, aynı şekilde kardeşimede öyle. Şimdi hayatımızda yok yıllar oldu.. Annelik genetik aktarımla mı oluyor sadece? Kötü kalplisiniz.

X