Premature Bebekler Yenidoğan akciğer kanaması buraya

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

Yektabebek

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
13
2
34
Yenidoğan akciğer kanaması geçiren aileler varsa yalvarırım bildiklerinizi yazin yoğun bakımda entube oğlum 39 haftalık durumu kritikmis herşeyi bekleyin diyorlar kanama durdu ama tehlike devam ediyor 3 gün oldu

Rabbim den umit kesilmez cok gecmis olsun.. acil sifalar dilerim..
insallah en kisa zamanda yavrunu kucagina alirsin..🤲

Yenidoğan akciğer kanaması geçiren aileler varsa yalvarırım bildiklerinizi yazin yoğun bakımda entube oğlum 39 haftalık durumu kritikmis herşeyi bekleyin diyorlar kanama durdu ama tehlike devam ediyor 3 gün oldu
Merhaba bebeğiniz Nasıl oldu

aysunceylan .!.:
Merhaba geçmiş olsun bebeginiz nasıl acaba benim oğlumla 35 haftalık doğdu dün gece akciger kanamasi geçirdi ,sizin süreç nasıl geçti iyi mi bebeginiz hayatı tehlikesi varmı nasıl oldu

Merhaba bende dokuz gün önce doğum yaptım 26+5 günlük ve yedinci günde akciğer kanaması başladı bugün dokuzuncu gün ve kanama hala devam ediyor. Doktorumuz hayati riski var diyorlar. Sizin süreciniz nasıl geçti her ne kadar dik durmaya çalışsam da çok korkuyorum

X