Evlat Edinme yasal olarak evlatlik, doguma az kaldi

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yetistirme yurduna verirler. Iyice incelenip verilir bi aileye.. lutfen gidin devlete verin
O bir can. Boyle aile aranmaz. Yazik deģilmi yaa.. kiyamam. Mune Mune

Burdan ailemi aranir yetistrme yurduna vrir kendiside gider gorur maddi gucu yoksa eger cocugunun pesinide birakmazsa kendisini toparlaynca geri alir kucucuk bir canin hayati bu sekilde belirlenemz devlet her turlu imkani sagliyor lutfen gercekten yasal olan yola basvurun

Hanfendi burasi cocuk alisverisi yapilacak bir site deģil.
Gidin kurumdan daha sağlam bir sekilde guvenli yollarla bunu saģlayin. Hem cocuğun hemde kendi hayatinizi zora sokmayin

Merhaba benim evlâdım yok evlatlık alabilirim

Hırlı mısınız hırsız mısın sapık mısınız nerden bilcek insanlar hadi o düşüncesiz cahil yazmış aile arayan var mı diye siz nası yazıyosunuz buraya bunu aklım almıyor. Neyse sustum gidiyorum ben

Öncelikle herkese merhaba.dogumuna az kalmis bir tanidigimiz maalesef maddi manevi bakabilecek durumda değil. Daha hic muayeneye bile gidememis güvenilir bir aile ariyoruz.ozelden yaziniz lütfen.

Merhaba benim evlâdım yok evlatlık alabilirim

Bu nedir yahu?

İkisi de yeni üye? 1 mesaj sadece?

Şaka mı bu?

Biri haber vermek için girmiş, diğeri de koştura koştura üye olup ben talibim mi demiş?

Ne tuhaf...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X