Yasak Elma dizisi

Ben de izliyorum bu diziyi çok güzel ve tikanmaz konu geniş baya...Bu arada Alihan rolündeki Onur Tuna Neslihan Atagül'ün kardeşiymiş çok şaşırdım...Neslihani da pek sevmem ama Onur süper...

Neslihan atagulun kardeşi mi bende çok şaşırdım boyu uzun ve yakışıklı. Alihan ve zeynep favorim zaten

Kardeş degiller,aynı dizide abi kardeşi oynamışlardı.

Yıldız'ın saçları nasıl o renkten bu renge kolayca geçti ? Şevval Sam'ın yüzündeki başarılı işlemler neler ?
Dizinin konusundan çok bunlar kafamı kurcalıyor.:işsiz:

Acayip guzel bir final yapti. Dizideki hersey cok guzel dusunulmus. Gercekten surukleyici. Ama ege kokenli yagmur ile yigitin tiplemelerini yakistiramadim dogalligi bozdu. Hele yagmur oyunculugu kotu.
Mesela yildiz dizinin baslarinda fakir oldugu zamanlarda saci kotu sekilde boyanmisti. Bunu bile dikkat ermislerdi.

ben de izliyorum.. güzel sürükleyici.. yalnız dün seyredemedim açtığımda başına tokmağı yedi ender suyu boylamıştı..
yağmur kim.. peki gelecek döneme baktın mı halit sıfırı çekmiş.. yıldız bir hanımefendi gideceğiniz yere bırakıyım falan dedii.. hay Allah.. nasıl devam edecek acaba.. ?

Endere kim vurdu ben onu çözemedim... şahika ya da yiğit gibi geliyor ama bilemedimmm:KK43:

evet evet benim aklıma yiğit geldi ama bilmiyorum acaba şevval diziden mi ayrılıyor buradan nasıl kurtaracaklar :)

Tahminimi soyleyim sahika enderi oldurecek. Suc erimin ustune kalacak. Halitte bunu kaldiramayip aklini yitirecek. Cunku halitin dizide ustune tek titredigi kisi var o da oglu erim

Aklını yitirmiş havası yoktu ama. Ender giderse tadı kalmaz ama ölmez de bi şekilde biri kurtarır hatta sevgilisi falan 😍 neydi adamın adı 🤔

Sezon finalini begendigim tek dizi muhtesem yapmis senarist enderi vuran bence yildizin annesi eline dikkat ederseniz kalin.bence senarist seyirciye ters kose yapilacak sahika yildiz ve yiğit bu ucu asla degil

artık izlenmiyor mu yoksa? :)
bölümün sonunda halit bebeği getirdi ne olacak bundan sonra tahminler var mı?

X