Yarın sabah Kol, iç bacak, diz, basen ve sırt liposuction ve j plazma yaptıracağım. Dr İlker Manavbaşı

Yarın sabah 11 de Dr İlker Manavbaşında liposuction ve j plazma işlemin var. Ben çok araştırdım son zamanlarda pek yazı paylaşılmamış konu ile ilgili. Yarın itibariyle tüm sürecimi buradan paylaşmak istiyorum. Umarım yaptırmayı düşünenlere yön gösterici olur.

Tekrardan herkese merhaba, pazartesi sabah saat 10:45 de ameliyata alındım. Saat 14:15 de odaya gelmiştim. Ameliyat öncesi İlker bey gelip işlem yapılacak yerleri çizdi. Ekstra ilaveler de yaptı . Diz içi, basen,iç bacak, sırt, kol altı ve ilave olarak sol bel yanım ve karnıma 3 lü boydan kas çizgisi yaptı. Ameliyattan çıktığımda ağrım yoktu. Ama sonda olmasına rağmen çok sıkışmış gibiydim. 2 saat sonra hemşireler yürüyüş yaptırdı. Gayet iyiydim ve sondayı çıkardılar. Böylelikle sağ rahat ettim. Aynı gün akşamım da rahattı ama şişmelerim başlamıştı ilk 3 gün şişme tavan yapıyormuş. Sonra da yavaş yavaş inmeye başlıyormuş.

İkinci gün sabah yürüyüş yaparken Dr um geldi. Gayet iyiydim istersem eve geçebileceğimi iletti. Dikkat etmem gerekenler iletti. Protein ağırlıklı beslenmem ve karbonhidrattan uzak durmamı söyledi. Saat 10 gibi eve gelmiştim. Evde biraz daha zor oldu. Koltuklar hastane yatağından daha alçak olunca oturup kalkarken özellikle kollarımdan rahatsız oldum ama dayanılmaz bir açtı değil tabiki. Birde ağrı kesiciler alınca biraz olsun hafifliyor. Dirseklerim ve siz kenarlarımda minik kabul gibi birşey var. İçerideki sıvıyı dışarı atıyor. Bu arada vücudumdan arada fokurdama sesleri geliyor😂😂😂😂 değişik bir his.
Şimdi 3. Günün sabahında yatıyorum size bugün daha iyi olur umarım.
Ama bu şiş halimle bile özellikle bacak ve uyluk süpeeeeerrrr. Perşembe günü kontrolüm bar bakalım neler olacak

Çok geçmiş olsun. Umarım çabucak iyileşirsiniz. 3 saat sürmüş, o kadar çok bölge yazmışsınız ki 3 saat bana kısa geldi :) ne kadara yaptırdınız?

Çok ciddi problemli değildi bölgelerim. Ama ne kadar spor yaparsam yapayım bir türlü çözemiyorum. Toplamda 125 bin TL yaptırdım.

biraz önce kontrolden çıktım minik direnler vardı. Onlar da alınınca çok rahatladım. Bugün kendimi çok daha iyi hissediyorum. Şükür

X