Çocuk Hastalıkları yardımlarınızı bekliyorum

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

25eflatun25

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
30
0
41
herkese merhaba 6 aylık oğlum var 1 haftaya yakındır beni emmiyo biberon istiyo pompayla çekiyorum süt gelmiyo göğüs silikonu aldım onuda istemiyo elimle sağıyorum günlük 40,50 mg anca çıkıyo gittikçe sütüm azalıyo bilginiz varmı bu konuda ben beni emmesini istiyorum haberlerinizi bekliyorum:emir_bebek:

canım sık emziremediğin için gelmiyodur çok sıvı tüket ve humanna nın çayı var çok güzel süt yapıyo onu bi dene

1 hafta öncesi sütüm çok iyiydi oğlum göğsümü stemiyo 2 gündür falan sütüm azaldı çok iyiydi birden emmek istemedi

biberonu hiç vermeseydin keşke.tadını bilmese neden istesin ki.ben de ilk kızımda aynı hataya düştüm.sütüm az diye takviye yaptım.sonunda tümüyle beni bıraktı.şimdi hiç biberon kullanmamayı düşünüyorum.öncelikle sütünü artırmanın yollarını dene.incir bulgur marul vs tüket.çörekotu ya balla.3 4 lt sıvı al.içebildiğin kadar meyve suyu iç.sık emzir.bebeğin sana mecbur olursa emer inşallah.olmazsa da canını sıkma.azıcık emse bile antibiyotik gibi onu korur.uykudayken dene bir de.emmediği zamanlarda sağ göğsünü.boşalttıkça yerine gelir inşallah.süt yapabilmen için moral ,su ve dinlenme şart.sonucu biz ede bildir.kıyamam bebişlere ya:emir_bebek:

X