Yardımınızı istiyorum Allah rızası için…

idildil

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2011
724
1.183
Uzun süredir çok kötü şeyler yaşadığım hayatımda son olarak depremle de sınandım…
Şuan O kadar zor bir durumdayım ki , kendimi kaybedip bulamamaktan korkuyorum😔
Bir dileğim var , tutunduğum son dalım diyebilirim , iyi ve tertemiz bir dilek 😔
Benim içinde avuç açıp dua eder misiniz? Sadece dua istiyorum, kimin duası kabul olur bilinmez
Herkesten Allah razı olsun 🤲🏻

Son düzenleme:
Uzun süredir çok kötü şeyler yaşadığım hayatımda son olarak depremle de sınandım…
Bir dileğim var , tutunduğum son dalım diyebilirim , iyi ve tertemiz bir dilek 😔
Benim içinde avuç açıp dua eder misiniz? Sadece dua istiyorum, kimin duası kabul olur bilinmez
Dualarınıza ihtiyacım var 😔

Rabbim derdine derman versin. Hep çok mutlu ol. Allah neyi çok istiyorsan en güzel şekilde sana hayırlısiyla nasip etsin🤲

Canım dua gruplarına katılsana birden çok kişi birbiri için dua ediyor.
489 ya fettah okudum duanı ettim Allah tez vakitte selamete erdirsin kalbinden geçenleri hayırla kabul etsin. Kalbine evine ruhuna ferahlık esenlik versin amin.

X