Yardim ve bilgi istiyorum

Maestro78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2017
107
50
S.a kizlar biraz bunaldık ailecek erkek kardeşim aileme karşı çok asi eskiden böyle değildi annem ve babam çıkmazda resmen anlatamıyorum. Aslında mesleği var calisoyor cok şükür ama her suçu aileme atıyor benimlede görüşmüyor engelliyim heryerden. aile birliği sıcaklığı için nasil nasıl dua ederiz sizlerin önerileri benim için önemli. Bende namazlarımda duzeni kaybettim hep erteliyorum her şeyi . Destek olur musunuz bildiğiniz dualar var mi

S.a kizlar biraz bunaldık ailecek erkek kardeşim aileme karşı çok asi eskiden böyle değildi annem ve babam çıkmazda resmen anlatamıyorum. Aslında mesleği var calisoyor cok şükür ama her suçu aileme atıyor benimlede görüşmüyor engelliyim heryerden. aile birliği sıcaklığı için nasil nasıl dua ederiz sizlerin önerileri benim için önemli. Bende namazlarımda duzeni kaybettim hep erteliyorum her şeyi . Destek olur musunuz bildiğiniz dualar var mi
Ne sucu atiyor neden uzaklasti sizden? Bir nedeni olmali durup dururken olmaz. Ya vedud okuyabilirsiniz baska birsey gelmedi aklima su an.

Bol bol estağfurullah okuyun estağfurullah el Azim de olabilir.
Ya Halim
Ya Rahman, Ya Rahim okunabilir.
Rahman suresi ve Yasin sureleri de okunup ardından dua edilebilir.

Enfal 63.ayeti de gunluk olarak abdestli olarak istediğiniz sayıda okuyabilirsiniz. Ardından duasını yapın.

"Ve ellefe beyne kulubihim, lev enfakte ma fil ardı cemian ma ellefte beyne kulubihim ve lakinnallahe ellefe beynehum, innehu azizun hakim." Enfal/63
O, onların (mü'minlerin) kalplerinin arasını uzlaştırdı. Sen, yeryüzündekilerin tümünü harcasaydın bile, onların kalblerini uzlaştıramazdın. Ama Allah, aralarını bulup onları uzlaştırdı. Çünkü O, üstün ve güçlü olandır, hüküm ve hikmet sahibidir.

X