yalancı doğum sancılarınız başladı mı????

benimde başladı kandırıkçı sancılarım:sm_cool:iice krkmaya başladım.38+6 oldum bugün kızlar.:nazar:

az kaldi kizlar.kandirikcimi deyilmi ardik bundan sonra belirsiz kizlar.cok dikkatli olun.kandirici deyipte gecmeyin ya doguruyosaniz.allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun saglikli bebislerimiz olur insallah:nazar:

sag saglim memleketine vardigina sevindim canim:teytey:hersey yolunda gider insallah.:1shok:kiz senin yerine ben korktum.saka guzelim hayirlisiyla bebeyinui eline alirsin insallah.ben 37 hafta bes gunluk hamileyim.insallah hersey gonlunce olur insallah.dogum yaparsan falan haber ver bizlere oldumu.

haber veririm canım, ben iyiden iyiye doğum psikolojisine girdim. doktorum iyice motive ol dedi ve gerçekten ben de motive haldeyim. inanır mısınız şu anda hiç korkmuyorum. Allahım hepimizi sağ salim bebklerimize kavuşturacak inşallah...:1hug:

az kaldi kizlar.kandirikcimi deyilmi ardik bundan sonra belirsiz kizlar.cok dikkatli olun.kandirici deyipte gecmeyin ya doguruyosaniz.allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun saglikli bebislerimiz olur insallah:nazar:

aysimacım sen en son ne zaman doktor kontrolune gittin. nst ve sancı grafiği nasıl çıktı? benim doğum sancılarım düzenli bir şekilde başlamış grafikte çıktı. sanırım bizim oğlan ciddi ciddi hazırlanıyorr gelmek üzere.:emir_bebek:

X