Vücudumdaki lekeler

Mavise42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
55
6
Arkadaşlar bende böyle lekeler çıktı göğsümde sadece 2 3 taneydi ilk fotodakiler kirmizi cizgi olanlar ilk çıktığı zaman sadece 2 3 taneydi sağlık ocağına gittim neyse krem verdi vs geçmedi daha sonra arastirdim temre olduğunu anladım okut geçer dediler okuttum yine geçmedii ve yayıldı şu an gogsumun alt kısımlarına doğru yayıldı ezcazimla görüştüm dermovate krem verdi benvotane bide onu kullanıyorum şu an cildiyeden randevu aldım ama cok ileri tarihe attıkları için yöntemler arıyorum başına gelen Varmo acaba nasıl geçirdi 😞 bana bi yardmci olsanız veya konyada ocağına gidipte fayda gören ve bu temremi
IMG_20231018_210251.jpg

Eklentiler

• IMG_20231018_210227.jpg
    IMG_20231018_210227.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 354
Arkadaşlar bende böyle lekeler çıktı göğsümde sadece 2 3 taneydi ilk fotodakiler kirmizi cizgi olanlar ilk çıktığı zaman sadece 2 3 taneydi sağlık ocağına gittim neyse krem verdi vs geçmedi daha sonra arastirdim temre olduğunu anladım okut geçer dediler okuttum yine geçmedii ve yayıldı şu an gogsumun alt kısımlarına doğru yayıldı ezcazimla görüştüm dermovate krem verdi benvotane bide onu kullanıyorum şu an cildiyeden randevu aldım ama cok ileri tarihe attıkları için yöntemler arıyorum başına gelen Varmo acaba nasıl geçirdi 😞 bana bi yardmci olsanız veya konyada ocağına gidipte fayda gören ve bu temremiEki Görüntüle 3320274
...

X