Vitiligo Tedavisi

kızlar bende size bir tarif veriyim geçen gün televiyonda duymuştum sabah akşam 1 çay kaşığı tere tohumu öğütülmüş diyen adam garanti veriyodu bende lazım olur diye yazmıştım bi kenara

Ben de 7 senedir vitiligoluyum. Parmaklarımda ve çok şükür ilerlemiyor. Canınızı sıkmak istemem ama tedavisi yok bu hastalığın. Tedavi yöntemleri, sonuçları, edinilen tecrübeler ve vitiligoyla alakalı birçok konuyu, sadece vitiligolu üyelerden oluşan Vitiligoluyum.Com adresinde bulabilirsiniz.

Arkadaşlar bende vitiligo hastasiyim 18 yaşimdayim daha yeni yüzüme atti ve psikolojikmen gercekten çok kötüyüm buğday tenliyim belli oluyo hemen ayrica ege universitsi yurt disindan bi kremle tedavi yapiyo diye ogrendim birinden bembeyaz yapiyomuş ama yani tamamem beyaz oluyomussun vitiligo oluyomus her yerin sizce gercek midir ya da bu şekilde tedavi goren briini biliyo musunuz ben biliyodum ama asosyal bir kizdi benle pek konuşmadi

Vitiligo tedavisi konusunda bir çok doktor deneyimledim bu konuda gercekten en iyi prof.dr.orhan baransu istanbulda bir özel hastanede.Kendisinin tedavisi sonucunda çok olumlu sonuc aldım.Vitiligo her vucutta farklılık gösterdiği için ilaçları aktarmadım bu konuda doktorun direk fayda göstereceği kanısındayım.

Benim oğlumda var vitiligo.Götürmediğim yer kalmadı,oğlumda akdeniz anemisi var.Ege üniversitesinde vitiligonun kan hastalığı olan kişilerde yaygın olduğunu söylediler.Bir yakınımın iş arkadaşı İstanbul'da bir eczanede ilaç yapıldığını kendisinin orda tedavi olduğunu söylemiş.Yakınım gerçekten de beyazlıkların kapandığını doğruladı.Hemde bu kişiler sağlıkçı.Adresini aldık ve aradık benim oğlumun gözkapaklarında olduğu için yazı beklememiz gerekiyor.Kol bacak beden gibi bölgede olan vitiligoya,ilaç sürülüp streçfilme sarılarak florasan ışığı altında tedavi uygulanıyor.Yazın oğlumu götürmeyi düşünüyorum.Gitmedende kargoyla gönderebileceklerini söylediler yine de yüzyüze görüşmek istiyorum.istanbul'da olanlar görüşüp bizimle paylaşabilirler.Fiyatı da çok uygundu .Şuan adres yanımda yok,en kısa zamanda bildiririm.Şansınızı deneyin derim tercih sizin.
Merhaba benim kızımda da var yalvarırım adres verirmisiniz nasıl ulaşabilirim size

X