Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

En önemli hocalardan; Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan, hamam, havuz, wc, havlu gibi dış materyallerden bulaşın söz konusu OLMADIĞINI, bu virüsün mukozadan mukozaya yani cinsel ilişki ile geçişinin olduğunu her youtube yayınında anlatır.

Evet o da olmalı.sizler de insallah anlatırsınız bir an önce bende de umarım cikmaz 😔
Teşekkürler canım inşallah🙏
2023 Kasım ayından beri yaşadığımı bir ben, bir de Allah biliyor, psikolojim ve hayat enerjim yerle bir oldu, hep diken üstündeyim, umarım gelecek Kasıma kadar kurtulur, negatife dönerim🙏🙏🙏

Teşekkürler canım inşallah🙏
2023 Kasım ayından beri yaşadığımı bir ben, bir de Allah biliyor, psikolojim ve hayat enerjim yerle bir oldu, hep diken üstündeyim, umarım gelecek Kasıma kadar kurtulur, negatife dönerim🙏🙏🙏
İnşallah güzel düşünelim güzel olsun geçsin gitsin inşallah

Kızlar şimdi çok genel bir soru sormak istiyorum. Siğilim ya da herhangi bir yaram sıkıntım yok ancak burada o kadar çok hpv konusu okudum ki korkmaya başladım kendini belli etmeden vücudumda ya varsa diye. İlk olarak kadın doğuma gidip hpv için test yaptırmak istiyorum diyerek mi başlamak lazım ?

Kızlar şimdi çok genel bir soru sormak istiyorum. Siğilim ya da herhangi bir yaram sıkıntım yok ancak burada o kadar çok hpv konusu okudum ki korkmaya başladım kendini belli etmeden vücudumda ya varsa diye. İlk olarak kadın doğuma gidip hpv için test yaptırmak istiyorum diyerek mi başlamak lazım ?
Evet bir hastanenin kadın doğum bölümüne veya Keteme gidip test verebilirsin.

Bu arada evli/ bekar yaş kaçtı canım?

Merhabalar hpv pozitif 52-59 çıktı sağlık ocağında yaptırdım endişelenmemem gerektiğini kadın doğuma gitmem gerektiğini söylediler. bilgi verir misiniz korkuyorum dedim enfeksiyondan kaynaklı pozitif çıktığını söyledi ben de bunun üzerine 2 yıldır geçmeyen akıntım enfeksiyon mantar vs uğraştığını söyledim ondan pozitif çıktı muhtemelen siz bi doktora gidin dedi ve bağışıklık ve bu enfeksiyonla ilgili önerilerde bulundu. Devlette randevu çok geç var özele gitmek istiyorum fakat maddi durumdan dolayı da süreci öğrenmek istiyorum doktora gittiğimde biyopsi leep yeni testler işlemler mi yapılacak bu konu hakkında bilgi verir misiniz ona göre hastane seçimi yapacağım bu cin nasıl belirleniyor kolposkopi neye göre yapılıyor Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim çok korkuyorum bu arada siğil yok

Beeoup %30 alkol bazlı olanı kullandım ben özellikle eczaneden temin edin ama
Canım merhaba,
Sana bir şey danışacağım Süleyman Hoca youtube yayınlarında gerçek propolisin çok pahalı olduğundan ve kendisi bir ara hastaları için propolisi yurtdışından gettitirdiğinden bahsediyor.

Sen kendisi ile bu konuyu paylaştın mı ve beeoup %30’ luk için bir yorumu oldu mu acaba?

Canım merhaba,
Sana bir şey danışacağım Süleyman Hoca youtube yayınlarında gerçek propolisin çok pahalı olduğundan ve kendisi bir ara hastaları için propolisi yurtdışından gettitirdiğinden bahsediyor.

Sen kendisi ile bu konuyu paylaştın mı ve beeoup %30’ luk için bir yorumu oldu mu acaba?
Süleyman bey hiçbir ürünün etkisi olduğunu düşünmüyor ve haklı olduğunu düşünüyorum düzenli ve sağlıklı beslenme spor onun tek önerisi ben güvendiğim bir marka olduğu için tercih ettim kendimi daha iyi hissetmek için o kadar

X