vajina estetiği ve özgüven

esmerallda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
119
3
arkadaşlar nısanlıyım ve nısanlımla cınsel bırlıktelıgımız var ancak ben ısıkta ustume bırsey almadam mumkunatı yok bırlıkte olamıyorum nedenıde vajınamın ıc dudaklarının asrırı buyuk olması o kadar buyukler kı dıs dudaklardan 3 4 cm sarkıyor nerdeyse

bende amelıyat olmak ıstıyorum ancak amelıyat korkum var bana amelıyattan sonra kendınızde gordugunuz (ruhsal anlamda ) degısıklıklerı yazar mısınzı lutfen yanı onceden soyle hıssederdım ama amelıyattan sonra boyle oldu gıbı ınanın korkumu yenmek ve en kısa zamanda resmen kompleks yaptıgım bu seyden kurtulmak ıstıyrum destegınızı beklıyorum.

bendede aynı durum var ama ben problem olarak algılamıyorum. bunun bi standardı yokki herkeste başka durum var. bende nişanlıyım. ben sorun etmiyorsam nişanlım hiç edemez. asla bunun konusu bile geçmedi aramızda. bence zgüvenli ol. allah beterinden saklasın. hem bence öle daha güüzel görünüyoor :KK70:

ameliyata gelince yakından tandığım biri var. ameliyat tan sonra hiç bir problem yaşamadı normal hayatına devam etti. acı ağrı sızı yoktu.. kendine güveni geldi.. o çok mutluyduu. kendini 120 kg dan sonra 50 kg ya düşmüş gibi hissediyormuş :KK70:

ben kafa bile yormadım hiç bu konuya kendim için....şekli böylemi olmalı yoksa benimki tuhafmı diye hiç aklımdan geçirmedim bile geçirmemde...Allah böyle yaratmış demkki olması gereken bu beğenmeyenin keyfi bilir ....eşim zaten takmaz öyle şeylere bende takmam...sende takma bence bunun için ameliyat olmam açıkçası ...sen bilirsin tabi ne hissettiğini bilemem iyi düşün inşallah ii bir dr bulursun konu hassas çünkü ...

şu an aynı durumdayız bende de 3 cm sarkma var iç dudaklarda umarım bu dertten kurtulursun

iki kişi arka arkaya olmayın yazmış neden kızlar?

ikiside aynı kişi maalesef..bu konular altındaki tüm başlıklara kopyala yapıştır yapıyor......fakat böyle yaparak çare arayışı içindeki insanlara ne kadar olumsuzluk verdiğini bilse heralde yapmazdı diye düşünüyorum...

ben foruma daha yeni üye oldum diğer kişiyi hiç bir şekilde tanımıyorum.amacım umutsuzluk vermek değil uyarmak benim çektiğim sıkıntıları başkasının çekmesini istemediğimden.ilk gittiğimde doktor bu ameliyatı haftada yaklaşık iki defa yaptığını ve çok güzel sonuç alacağımı söylemişti .ben 1 yıl önce ankarada oldum dikişlerim tutmadı kocaman deliklerim vardı ve berbat izlerim kaldı doktor hiç sorun olmadığını düzeltebileceğini söyledi ve yine yaptı bu defa çok daha kötü oldu birçok doktorla görüştüm bazıları dokunulursa daha da kötü olabileceğini söyledi, bazısı hiç yapmak istemedi yapacak olan da doku kaybımın olduğunu ,nakil gerektiğini ve yine de düzelemeyebileceğini deneyeceğini söyledi 20 000 liraya yakın bir para istedi çok pişman oldum

ikiside aynı kişi maalesef..bu konular altındaki tüm başlıklara kopyala yapıştır yapıyor......fakat böyle yaparak çare arayışı içindeki insanlara ne kadar olumsuzluk verdiğini bilse heralde yapmazdı diye düşünüyorum...

haklısın,benım kız kardesımdede boyle bı problem var,kendısı bekar,acaba oda amelıyat olabılırmı dıye arastırıyordum

ben foruma daha yeni üye oldum diğer kişiyi hiç bir şekilde tanımıyorum.amacım umutsuzluk vermek değil uyarmak benim çektiğim sıkıntıları başkasının çekmesini istemediğimden.ilk gittiğimde doktor bu ameliyatı haftada yaklaşık iki defa yaptığını ve çok güzel sonuç alacağımı söylemişti .ben 1 yıl önce ankarada oldum dikişlerim tutmadı kocaman deliklerim vardı ve berbat izlerim kaldı doktor hiç sorun olmadığını düzeltebileceğini söyledi ve yine yaptı bu defa çok daha kötü oldu birçok doktorla görüştüm bazıları dokunulursa daha da kötü olabileceğini söyledi, bazısı hiç yapmak istemedi yapacak olan da doku kaybımın olduğunu ,nakil gerektiğini ve yine de düzelemeyebileceğini deneyeceğini söyledi 20 000 liraya yakın bir para istedi çok pişman oldum

sana çok geçmiş olsun bende bu ameliyatı oldum fakat iz anlamadında bir sorun yaşamadım hatta küçük dudaklar şuan eskisinden çok daha iyi ve benim psikolojim de eskisinden çok daha iyi..aslında söylemek istediğim sen burdaki insanlara yardım etmek istiyorsan ve bu kadar olumsuzluk yaşadıysan ver doktorun adını kimse gitmesin ona derim ben ve senin çektiğin sıkıntıları kimse çekmesin, sonuçta bu durumdan rahatsız olan insan mutlaka çalacaktır doktor kapısını.....
ayrıca diğer kişide seninle aynı sorunu yaşayan bir üye idi ve şuan belki sende farketmişsindir tüm başlıklar altına ,cümlenin noktası ve virgülüde aynı olmakla beraber aynı uyarıyı yazmış..

ben uzun uzun uzun yazmak istemedim sadece uyarmak istedim.insanlar iyi sonuçların yanında kötü sonuçların da olduğunu bilsin istedim.gittiğim doktor da bir prof. iyi de bir ücret ödedim her doktora inanmayın şu anda dava açmayı düşündüğümden adını burada yazmak istemiyorum

X