Uzman cavus maas

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar bi bakin esim bana maasini soylemiyor erkegin maasi sorulmazmis su kendisi 4 bucuk yillik uzman cavus ve batida gorev yapiyor sabah aksam mesaiye gidiyor komando batida komando olupta bu arada kara kuvvetlerinde calisyor esim ne kadar maas aliyor esiniz
40 bin canım batıda herhangi bir artı tazminatda yok. ama istersen tam net rakamını da söyleyebilirim bende askeriye de maliyeceğim çünkü :KK70:

burada birçok TSK personelinin eşi olan hanım, astsubay ya da subay eşi olarak varsayımlarda bulunmuş ama uzman çavuşların çalışma şartlarının aynı olmadığını hatırlatmak isterim.
başlık sahibi hanıma da eşinin TSK'dan emeklilik hakkının bulunmadığını ve eşinin sözleşmesinin yenilenmediği durumlarda işsiz kalacağını hatırlatmak isterim.
Lütfen meslek sahibi olmaya çalışın!

burada birçok TSK personelinin eşi olan hanım, astsubay ya da subay eşi olarak varsayımlarda bulunmuş ama uzman çavuşların çalışma şartlarının aynı olmadığını hatırlatmak isterim.
başlık sahibi hanıma da eşinin TSK'dan emeklilik hakkının bulunmadığını ve eşinin sözleşmesinin yenilenmediği durumlarda işsiz kalacağını hatırlatmak isterim.
Lütfen meslek sahibi olmaya çalışın!
Şuan konuyla alakalı var mı

Kizlar bi bakin esim bana maasini soylemiyor erkegin maasi sorulmazmis su kendisi 4 bucuk yillik uzman cavus ve batida gorev yapiyor sabah aksam mesaiye gidiyor komando batida komando olupta bu arada kara kuvvetlerinde calisyor esim ne kadar maas aliyor esiniz
Bir erkek maaşını söylemiyorsa ya kumara,ya içkiye ya da karıya yediriyordur.

Kizlar artik bu konuya yazmayin maas maas diye kafam bunaldi sinirimi cikardim zaten esimden esim ister 30 bin alsin inster 50 alsjn bize harcar bunu biliyorum bu kadar paraya tapmaya gerek yok cani sagolsun yeter ki cani sag olamsa sehit olsa yada baska birsey olsa devlet bana para verse ne olcak esim olmadiktan sonra neyse tesekkurler
🤷‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X