üşüttüğüm için olabilir mi?

Aspirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
214
9
Kızlar geçen ayın 15 in de adet olmuştum.Bu ay 11 yada 13 de olurum diye düşünüyordum adetlerim düzenli çünkü.Ama ayın 8'in de kahverrengi lekeler oldu ve hala devam ediyo yani tam bir adet değil bu ve daha önce hiç başıma gelmemişti.Üşütmüş olabilirim diye düşündüm ama üşütünce adet gecikir diye biliyorum.Bişeyler söyleyin kızlar neden olabilir bu? karnımın şikinliği çokrahatsız edici.

Canım 4-5 ay öncesine kadar benimde böyle bir şikayetim yoktu.sonra ara ara lekelenmeler olmaya başladı.korktum. doktora gittim. doktor rahimağzında yara var dedi ve şok oldum. başka bi dr. daha gittim kesinlik kazandırmak için ve o da aynı şeyi söyledi. dondurttum yarayı.iyileşmesini bekliyorum. cumartesi kontrolüm var.inşallah geçmiştir.ama bugün adetimin 6. günü yine kahverengi leke var. korkuyorumsenağlama

sendede böyle bişey vardır demiyorum ama mutlaka dr. gitmekte fayda var. ihmale gelecek bişey değil yani canım.mutlaka dr.görün.

geçmiş olsun.

Tşk ederim canım.Ya nasıl anlatsam adet ağrısı belirtileri de var 3 gündür belim ağrıyo göğüslerde hassasiyet,yani adetin tüm normalleri var ama kanama yok.Sanırım doktora gidicem sonunda..

kızlar benimde normalde adetim bitmiş olması lazım bugün 6. gün yani banyo bile yaptım normalde banyo yapınca daha gelmezdi ama şimdi kahverengi akıntılarım var yani rengi açık renkli kahverengi değil aslında adaçayı içiyorum ondan olabilirmi acep:sm_confused:

adaçayndan olabilrmi bilmiyorum.ben hiç içemedim ama.bende de oluyo bu sorun 4-5 aydır işte.

ve aspirin arkadaşım aynı adet belirtileri gibi belirtileri oluyo fakat adet değil. sen mutlaka git dr. inşallah bişey çıkmaz ama kontrol her zman iyidir.

Kızlar geçen ayın 15 in de adet olmuştum.Bu ay 11 yada 13 de olurum diye düşünüyordum adetlerim düzenli çünkü.Ama ayın 8'in de kahverrengi lekeler oldu ve hala devam ediyo yani tam bir adet değil bu ve daha önce hiç başıma gelmemişti.Üşütmüş olabilirim diye düşündüm ama üşütünce adet gecikir diye biliyorum.Bişeyler söyleyin kızlar neden olabilir bu? karnımın şikinliği çokrahatsız edici.

CANIM ACABA HAMILE OLABILIRMISIN CUNKU BENDE HAMILEYKEN KAHVERENGI AKINTIM OLUYODU IKI UC GUNE BIR AMA DUSTU MALESEF AMA BAZEN YERLESME KANAMASI DIYOLAR HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN

Canım bu güzel dileklerin umarım başka bir ay için geçerli olsun.bir saat önce kendimi bakıma aldım adaçayı hazırladım ayaklarımı sıcak suya koydum ve ısıtıcının önünde oturdum,söktü nihayet normal kanama başladı.Ah keşke öyle bir ihtimal olsaydı ama yok ne yazık ki,7yıllık evliyim bir aşılama bir tüp bebek yaptırdım olmadı.Şu anda tedavi görmüyorum dinlenmeye çekildim.Umarım senin de güzel haberlerini alırız.

hanımlar bahsettiğiniz kahverengi lekelenmeler bende adetim bittikten sonraki hafta olmaya başladı çok rahtsız edici ve kokulu ben günlük ped kullanmak zorunda kalıyorum şuan yok mesela ama adetim 25 martta bitti bu kahverengi lekelenme ayın 1inden 7sine kdar vardı bende üşütmeye bağladım ama yazılanları okuyunca korktum bilmiyorumki ne yapsam şuan normal ama

Canım bu güzel dileklerin umarım başka bir ay için geçerli olsun.bir saat önce kendimi bakıma aldım adaçayı hazırladım ayaklarımı sıcak suya koydum ve ısıtıcının önünde oturdum,söktü nihayet normal kanama başladı.Ah keşke öyle bir ihtimal olsaydı ama yok ne yazık ki,7yıllık evliyim bir aşılama bir tüp bebek yaptırdım olmadı.Şu anda tedavi görmüyorum dinlenmeye çekildim.Umarım senin de güzel haberlerini alırız.

canim seninde iyi dileklerin icin tesekkurler yinede bence bir doktora gorun derim adetin bitince.cunku boyle seyler ihmale gelmez.isallah tüp bebege gerek kalmadan normal yolla bebisine en tez zamanda kavusursun

X