Üniversite kaydimi 6 yıl yenilemedim

saadet2345

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
39
-19
26
Merhaba arkdslar üniversite kaydimi yenilemedim 6 yıl iki dersten kaldım giremedim sağlık sorunlarından dolayı mezun olacağım sene korona falan çıktı üniversiteyi düşünecek zamnin bile olmadı kaydım silinmemistir dimi lütfen bilgisi olan söylesin?

Merhaba arkdslar üniversite kaydimi yenilemedim 6 yıl iki dersten kaldım giremedim sağlık sorunlarından dolayı mezun olacağım sene korona falan çıktı üniversiteyi düşünecek zamnin bile olmadı kaydım silinmemistir dimi lütfen bilgisi olan söylesin?
Okulun öğrenci işleriyle görüşmelisin. İki üç sene önce bu tarz bir durumda af çıkmıştı. Belki yararlanırsın.

Ben özel dilekçe verip kaydımı sildirmiştim kendiliğinden silinmemişti ama sizin bayağı uzunmuş süre.

Durumunuz beklemede olarak görünür. Bölüm sekterliğine mail atın gerekli bilgiyi verecektir. Kaydınız otomatik olarak silinmez; ilişik kesme işlemini bizzat yapmanız lazım.

En azından dondururu

Bişey daha sorucsm nasıl bir mail atmalıyım ne yazmalıyım yani nasıl aciklsmalıyım yardimci olrmumusun
Okulunuza mail atın sorun bence örgün nasıl bilmiyorum ama AÖF de (Anadolu üniversitesinde) artık 4 dönem üst üste yenileme olmazsa kayıt siliniyor artik

X