Uçucu Yağ Difüzörü ,Aroma Difüzörü Tavsiye

Limon portakal ruh sağlığı yüksek enerji, güvenlik hissi
Lavanta uyku, hasere
Okaliptüs baş ağrısı sinüs ve solunum yolları
Gül rahatlatici ve cinsel enerji verici
Biberiye yine okaliptüs benzeri fakat solundugunda kan akışını hızlandırır, sürüldüğünde olduğu gibi...

Ben de bu yüzden kullanıyorum zaten doğal yağları.
Wawww bilmiyordum bunları. Süper oldu bu bilgiler 🤗

Limon portakal lavanta gül oksliptüs biberiye limon. Bu yağlar ile bir çalısma yapılmış. Gece 2 saat (hergece 1 tanesi tabi ) difüzör ile uyurken verilmis ve hafızanın artmasında büyük bir etkisi olduğu görülmüş. Ben koku icin istiyordum zaten esimde bu makaleyi okuyunca deneyelim dedik acıkcası. Buhurdanlıkla yapıyoruz yeterli kokuyu veriyor. Arkadaşın önerdigi marka uygunmus bi deneyim onuda olmazsa buhurdanlıkla devam👍🏻

Pahalısını istemem söylediğinizi alıp deniycem. Buhurdanlık çok daha hoş ama 3 4 saat yanan mum almak gerekiyor oda pahalı 50 li li 100 liraydı en son sürekli almakdansa koku icin yetiyosa onu almak mantıklı 👍🏻
Aa faydalarını bilmiyordum, portakal kabuğu yağı var dünyanın en güzel kokusu herhalde. Deneyeyim dediğiniz şekilde

anladım yanıt için teşekkürederim. Buhurdanlık suan camların açık olmasına ragmen koridora dahi koku veriyor. Yerini tutmaz öyleyse.
Aslında ablamdaki veriyor da ben pintilik yapıp yağ damlatmıyorum 🤣 yağım da dandik sanırım. Saf yağ almaya üşendim. Bir tane alırsam deneyeceğim hatta dışarı çıkınca lavanta, gül ve biberiye almayı düşünüyorum.

Aa faydalarını bilmiyordum, portakal kabuğu yağı var dünyanın en güzel kokusu herhalde. Deneyeyim dediğiniz şekilde
Tıbbi bir çalışmaymış hafızayı artırma konusumda oldukca iyiymis. Esim okuyup istedi bu yağları almamı zaten aklımdaydı . Ama kullananlara danismak iyi oldu 👍🏻

Ay evet ya cidden🤩 en son işi abartıp saçıma sürmeye başlamıştım da bitti, tekrar alayım bari :))
Herkesin elinin altında bulunmalı 👍
Tıbbi bir çalışmaymış hafızayı artırma konusumda oldukca iyiymis. Esim okuyup istedi bu yağları almamı zaten aklımdaydı . Ama kullananlara danismak iyi oldu 👍🏻
Aslında hafiza değil konsantrasyon arttirici. Konsantrasyon artınca bilgiler daha kalıcı oluyor.

Gül yağını bir damla bileklerine ve kulak arkana da sür.

Ooo senin alerji benimkinden bir kaç seviye üstte demek ki.
Alerjim varsa da neye var bilmiyorum. Artık ne bronşlarıma zarar veriyorsa saçma kokular da öksürtüyor, hassasiyet var. Sözde ilaç da kullanıyorum.

Biberiyenin de ayrıca zihinsel etkileri çok. Ben onun için kullanmayı düşünüyorum hatta taze biberiyeyi ezip difüzöre atıp deneme yapayım.

Herkesin elinin altında bulunmalı 👍

Aslında hafiza değil konsantrasyon arttirici. Konsantrasyon artınca bilgiler daha kalıcı oluyor.

Gül yağını bir damla bileklerine ve kulak arkana da sür.
Bilgili donanımlı insanları çok severim 🤗 deniycem gül yağını sürüp.

Alerjim varsa da neye var bilmiyorum. Artık ne bronşlarıma zarar veriyorsa saçma kokular da öksürtüyor, hassasiyet var. Sözde ilaç da kullanıyorum.

Biberiyenin de ayrıca zihinsel etkileri çok. Ben onun için kullanmayı düşünüyorum hatta taze biberiyeyi ezip difüzöre atıp deneme yapayım.
Peki yeri değil ama mesela sıcak ortamdan çok serin klimalı bir ortama girdiğinde öksürme durumun oluyor mu?

Bekar değilim ama evde gül yağı var gül gibi kokmuyor, normal mi acaba? Hepsi böyleyse ve faydası varsa ben de süreyim 🥲
Bozulmuş olabilir veya kalitesi düşüktür. Egzama dahil faydası var ama burada kastım cinsel stresi azaltması hem süren hem koklayan için. Daha yumuşak ve romantik oluyor çiftler.

Aklında olsun, iyi bir gül yağı hafif pudramsı bir kokuya sahip olur. Bir de bir damlayı önce bileklere paylastırın sonra kulak arkasına. Fazlası işi bozuyor.
Dün kardeşim kendisine gül yağı sürmüştü. Odanın içi hacı yağı gibi koktu, daha sonra yerini pudra kokusuna bıraktı. Demek ki pudra kokusu normalmiş. Deodorant sıktı sanmıştım kaşla göz arasında. İyi ki azarlamamışım 🙄

Bekar değilim ama evde gül yağı var gül gibi kokmuyor, normal mi acaba? Hepsi böyleyse ve faydası varsa ben de süreyim 🥲
Belki gülün türü farklı olduğu için farklı kokuyordur veya cilde uygulanabilir ise zeytinyağında çözdürülmüştür. Genelde %10'luk oluyor bu çekilde.

Dün kardeşim kendisine gül yağı sürmüştü. Odanın içi hacı yağı gibi koktu, daha sonra yerini pudra kokusuna bıraktı. Demek ki pudra kokusu normalmiş. Deodorant sıktı sanmıştım kaşla göz arasında. İyi ki azarlamamışım 🙄
Hahaha çok surmus. Normalde bir metreden daha yakın olduğunda alınabilecek şekilde olmalı bu yüzden bir damla yeterli. Diğer türlü gerçekten başta hacı yağı gibi kokuyor doğru 🤣

Belki gülün türü farklı olduğu için farklı kokuyordur veya cilde uygulanabilir ise zeytinyağında çözdürülmüştür. Genelde %10'luk oluyor bu çekilde.
Bulursam bakayım markasını falan unuttum, güzel bi ürün değildi belki de. Ya da ben baya gül kokusu bekledim o gelmedi, ondan sevmedim

X