Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bu aile hekimi ilaç yazma mevzusuyla ilgili dün aile hekimine gidip estrofem 2 mg ve progestan yazma talebinde bulundum. Aile hekimlerinde uzman doktor olanlar yazabiliyormuş bu tarz ilaçları. Aile hekimleri arasında uzman doktor oranı da %2 falandır dedi. Ben progestan dex 25 mg iğnesini kullanıyorum. Onu hiçbir doktor yazamaz dedi. Sanırım şu yumuşak kapsül olan kiminin ağızdan kiminin vajinal fitil olarak kullandığı progestan yazılıyor uzman Dr aile hekimleri tarafından. Özetle benim işime yaramadı bari sizlere bilgi olur diye yazayım dedim.

Elimde 05.2024 son kullanma tarihli ovitrelle ve cetrotide var.
Bu ay sonuna kadar kullanılabilir. İsteyen gelip alabilir
İstanbul Anadolu yakası

Son düzenleme:
İlaçlara rapor nasıl çıkarılıyor acaba. Bu ay tüp bebek tedavisine başlayacağım bilgim yok maalesef yardımcı olursanız sevinirim.
3 senelik evliyseniz 2 ya da 3 aşılama denemişseniz eşinin 5 senelik sigortası varsa ve çocuk olmadığının ciddi sebepleri varsa doktorların onayıyla hastane rapor çıkarıyor...,
üniversite hastaneleri ve belirli hastanelerde çıkar canım

3 senelik evliyseniz 2 ya da 3 aşılama denemişseniz eşinin 5 senelik sigortası varsa ve çocuk olmadığının ciddi sebepleri varsa doktorların onayıyla hastane rapor çıkarıyor...,
üniversite hastaneleri ve belirli hastanelerde çıkar canım
Cevabın için teşekkür ederim 😊 benm anlamadığım şey şu bu yazdıklarının hepsi bizde var hastaneyi aradım maaleseff veremiyoruz dedi.

Elimde progestan ampul var kalçadan yapılandan ıkı kutu ısteyene yollayabılırım

Merhaba elinde estrofem ve prolutex iğne, progestan dex 25 mg iğne elinde olan varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim lütfen 🙏 🌺

IMG-20240504-WA0002.jpeg

Elinizdeki ilaç bu mudur? Eğer buysa bana gönderebilir misiniz

Elimde 09/24 son kullanma tarihli ovitrelle var. İstanbul anadolu yakasındayım . İsteyene verebilirim

X