Tüp bebek olmaz dediler

Merhaba Fsh 61.9 e2<5 amh 0,01 yaş 32 Memorial Tüp bebek merkezi donasyon tek şansın dedi. Çok küçük yumurtalarım var ama işlem yapmaya gerek görmüyorlar. Donasyon istemiyor eşim. Bu şartlarla hamile kalan var mı? Çözüm öneriniz var mı? Kafayı yiyorum yıllardır bir çözüm bulamadım. Mucize olur mu?
FSH 32 falandı benim tam hatırlamıyorum onu da amh benim de 0.01 idi. İkiz bebeklerim var şu an tüp bebek ile

İnşallah ben de mucize bekliyorum artık :KK43:
4 ay önce tüp bebek yaptirdim , kimyasal gebelik oldu ve sebebi yok .. doktorumun bana söylediği şeylerden biri de, sağlıklı bir gebelik bekliyordum ama olmadı nasip kısmet yine deneriz dedi. Bazı hastalarımızda ihtimal çok yuksekken bekledigimiz gibi olmuyor. Bazılarında da tam tersi dedi. Ben sana %95 99 bile ihtimal veriyodum sağlıklı bir gebelik surdureceginden dedi olmadı ve senin tam tersi başka bir hastam 40 yaşında ondan sadece bir tane yumurta aldık , bir embriyo oluştu ve sağlıklı bir şekilde hem gebelik hem doğum gerçekleşti. Ben ona %5 ihtimal veriyodum dedi ama bebeği dünyaya geldi dedi. Sen psikolojik olarak kendini rahatlat , stresten uzak dur o zaman başlamak istersen başlarız dedi . Yani bu süreçte , sen kendini ne kadar yipratirsan beden de, ruh da o kadar yıpranıyor.. ben okadar zor süreçler geçirdim ki bende burda acımı, sıkıntılarımı yazdım ve burda bir sürü insan sayesinde de toparlandım diyebilirim.. çok mucizeler var çok.. güçlü olmak zorundayız biz.. 🥹

4 ay önce tüp bebek yaptirdim , kimyasal gebelik oldu ve sebebi yok .. doktorumun bana söylediği şeylerden biri de, sağlıklı bir gebelik bekliyordum ama olmadı nasip kısmet yine deneriz dedi. Bazı hastalarımızda ihtimal çok yuksekken bekledigimiz gibi olmuyor. Bazılarında da tam tersi dedi. Ben sana %95 99 bile ihtimal veriyodum sağlıklı bir gebelik surdureceginden dedi olmadı ve senin tam tersi başka bir hastam 40 yaşında ondan sadece bir tane yumurta aldık , bir embriyo oluştu ve sağlıklı bir şekilde hem gebelik hem doğum gerçekleşti. Ben ona %5 ihtimal veriyodum dedi ama bebeği dünyaya geldi dedi. Sen psikolojik olarak kendini rahatlat , stresten uzak dur o zaman başlamak istersen başlarız dedi . Yani bu süreçte , sen kendini ne kadar yipratirsan beden de, ruh da o kadar yıpranıyor.. ben okadar zor süreçler geçirdim ki bende burda acımı, sıkıntılarımı yazdım ve burda bir sürü insan sayesinde de toparlandım diyebilirim.. çok mucizeler var çok.. güçlü olmak zorundayız biz.. 🥹
umarım bu tedaviniz sağlıkla ilerler . Doktorun umutlu konuşması çok güzel . Peki siz kimyasal gebelikten sonra transfer için tekrar belli bir süre beklediniz mi bekleyecek misiniz yoksa kanama sonrası gittiniz mi ?

umarım bu tedaviniz sağlıkla ilerler . Doktorun umutlu konuşması çok güzel . Peki siz kimyasal gebelikten sonra transfer için tekrar belli bir süre beklediniz mi bekleyecek misiniz yoksa kanama sonrası gittiniz mi ?
Ben kanamam daha başlamadan kan değerlerindeki bozukluktan dolayı gitmiştim ve sağlıklı ilerlemeyecegini söylemişti bana öyle de oldu. Daha sonra da 4. ayim bu iki hafta önce göründüm ve bu konuşmayı yaptı bana. Haziran gibi de tekrar başlamayı düşünüyorum. İnşallah bu sefer yüzümüz güler.. doktorumu çok seviyorum hep olumlu hep güleryüzlü.. bir hasta için bence en önemli şeylerden biri.. siz de mi aynı surecten geçiyorsunuz

Arkadaşlar donasyon konusunda çok yüksek başarı oranına sahibiz. Embriyo 9 ay boyunca kanınızdan beslendiği için sizin özelliklerinizi alıyor. Donörler daha önce doğum yapmış ve sağlıklı bebek sahibi olan kişilerden seçiliyor. Bu da genetik rahatsızlık riskini minimize ediyor. Bana her konuda instagram üzerinden yazıp sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz.
İnstagram adresim:

FSH 32 falandı benim tam hatırlamıyorum onu da amh benim de 0.01 idi. İkiz bebeklerim var şu an tüp bebek ile
Merhabalar benim amh: 0,14 çıktı doktorum tüp bebeğe yanaşmıyor. Dünyam başıma yıkıldı… siz neler yaptınız ? Rabbim bana da sizin gibi ikiz hamilelik nasip eder inşallah.

Merhabalar benim amh: 0,14 çıktı doktorum tüp bebeğe yanaşmıyor. Dünyam başıma yıkıldı… siz neler yaptınız ? Rabbim bana da sizin gibi ikiz hamilelik nasip eder inşallah.
Neden yanaşmıyor ki, neredeyse tek çare o

Neden yanaşmıyor ki, neredeyse tek çare o
Yumurta rezervim çok az olduğu için. Amh değerim yüzünden uyarımın etkisiz olacağını düşünüyor. Siz kaç tüp bebek tedavisi aldınız ? Yumurtalıklarınız ne kadar sürede cevap verdi ?

Prp yapıldı ve tek seferde gebe kaldım
Sizin gibi sağlıklı ikiz bebeklere hamile kalmayı çok ama çok isterim. Prp yi ben de düşünüyorum ama henüz etkinliği kanıtlanmamış olması kafamda soru işareti bırakıyor. Ama son çare olarak yaptıracağım büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Tüm işlemlere hayır diyorlar bugün yine bir doktora gittim en az 16 yumurta görülmesi lazım tüp bebek için dedi. Benim hormonlarım artık yumurtalarımın gelişmesini desteklemiyormuş. Menepoz başladığı için.
Kaç yumurtanız görünüyor acaba ultrasonda öyle bişey yok 16 yumurta filan saçmalamışlar. Bi tanıdığım 2 yumurtası görünüyordu doğal yolla hamile kaldı bi başka tanıdığım 6 yumurta gözüküyordu 5 i döllenmiş 2 tanesi iyi kalite embriyo olmuş ve şu an hamile. Bende aybi durumdayım amh 0,03 bi başka yerde 0,01 çıktı. Fsh 34 ile durumumu öğrendim hayıt macunu kullandım 50 ye cıktı ardından arı sütü bal kullandım 74 e cıktı. En son baş edemiyorum diye tüp bebeğe gittim rezervin az ihtimalin az ama 001 ile de sonuç aldığımız çok hastamız var dedi doktor olmazsa da üzülme dedi bi deneyeceğiz bizde. En son sağda 2 solda 1 tane ve solda 1 tabe de kist olmak üzere 4 tane görünüyordu bana 1 ay doğum kontrol hapı verdi ben sağlıklı beslenme paketi almıştım 74 olan fsh 35 e inmişti hapı kullandıktan sonra da adet olmuştum şu an adet olamıyorum 45 gün oldu hep ovulasyonda yumurtlama görürken bu sefer göremedim. Ama var 001 amh ile de gebe kalan oldukça çok insan var belki biri de bizler oluruz. Fsh de düşüyor çoğu kişide gördüm bende bitkiler ters etki yaptığı için ben beslenme ile düşmesini istiyorum. Dusen çok fazla var instagramda bi kaç diyetisyen var eğer istidatlı davranırım yeter ki düşsün derseniz başlayın derim.

Prp yapıldı ve tek seferde gebe kaldım
Siz adet 6-7 ayda goruyirum demiştiniz o süreçte. Acaba size doğum konrol hapı ya da söktürücü verip mi adet olmanızı sağlıyordu doktor islemleri yapabilmek için yani transfer ve yumurta toplama filan. İlaçla adet olunca tedavi oluyor mu ? Benzer durumdayım 45 gün oldu adet olamadim iyice duzen bozuldu fsh yükseldi galiba yine. Tüp bebeğe başlayacağım ama aklımdaki soru bu adet olamazsan işlemler nasıl yapılacak.

Bir de 2 yumurta görünmüştü toplanıp dollenip 2 embriyo olmuştu değil mi sizin

Merhaba Fsh 61.9 e2<5 amh 0,01 yaş 32 Memorial Tüp bebek merkezi donasyon tek şansın dedi. Çok küçük yumurtalarım var ama işlem yapmaya gerek görmüyorlar. Donasyon istemiyor eşim. Bu şartlarla hamile kalan var mı? Çözüm öneriniz var mı? Kafayı yiyorum yıllardır bir çözüm bulamadım. Mucize olur mu?
Canım pendikyüzyılda serap simavlıhoca var bu akşam denk geldim ciderderneğinin instagram sayfasında böyle olanlara için prp ve eksozom bunları uyguluyorlarmış bu şekilde doğal gebe kalanlar bile olmuş bi bak derim o canlı video tam senin konun paylaşmıştı

X