Tüp Bebek Acıbadem Bülent Tıraş

Hocam size maliyet olarka kaça mal oldu
Ben tedaviye geçen yıl temmuz ayında başlamıştım. O yüzden şu an kalem kalem hatırlayamıyorum ama Maslak Acıbadem Tüp Bebek Temmuz başlıklı bir konu açmıştım burada. Oraya her şeyin fiyatını kalem kalem yazmıştım merak edenler için. Ona bakabilirsiniz ☺️ Orada yazmayan transfer sonrası devam ettiğiniz ilaçların maliyeti var yalnızca. Zam geldiğini biliyorum 2024 için ama oranını bilmiyorum.

Ben tedaviye geçen yıl temmuz ayında başlamıştım. O yüzden şu an kalem kalem hatırlayamıyorum ama Maslak Acıbadem Tüp Bebek Temmuz başlıklı bir konu açmıştım burada. Oraya her şeyin fiyatını kalem kalem yazmıştım merak edenler için. Ona bakabilirsiniz ☺️ Orada yazmayan transfer sonrası devam ettiğiniz ilaçların maliyeti var yalnızca. Zam geldiğini biliyorum 2024 için ama oranını bilmiyorum.
Anldim çok teşekkür ederim Rabbim hayirlisiyla kucağınıza almayı nasip etsin ins 🥰

Hocam size maliyet olarka kaça mal oldu
Ben Maslak Acıbadem de Bülent Bey ile tedavi sürecindeyim size kısaca bilgi vereyim B beyzaa101

Daha önce farklı bir merkezde tedavi görüp 3 kere transfer oldum. İlki tuttu ancak 9. Haftada kalp atışı durdu ve kürtajla alındı. 2. Ve 3. Denemede hiç tutmadı. Sonrasında Bülent Hoca ya başladık. Mart 2024 te Bülent Hoca nın ilk muayene ücreti 4.300 TL idi. Burada kendisi detaylıca muayene ediyor sizi, hikayenizi dinleyip yol haritanızı belirliyor. Bu görüşmede tedavi öncesi benden fulya açık emar da rahim filmi çektirmemi istemişti. Bu film 4.500 TL tuttu.

Tedavi için size iki seçenek sunuluyor; tüm süreci yumurta takibi, yumurtaların toplanması ve transfer Bülent Tıraş takip edecekse nakit/havale 119.200 TL eğer Bülent Bey in ekibindeki uzman doktorlar transfere kadar olan süreci takip edecekler 66.200 TL. Bu pakette de sadece transferi Bülent Bey yapıyor.

Biz Bülent Bey ile olan paketi seçtik ancak kendisi bir muayene de yoktu yumurta takibim ekibinden bir doktor tarafından yapıldı. Gerçekten hepsi işinin ehli kişiler içiniz rahat olsun.

Bülent Tıraş takibi : 119.200 TL ( eğer uzman ekibi seçerseniz 66.200 TL)
Yumurta büyütme ilaçları & takviyeler : 45.200 TL ( bu kısım değişken ilaçların kullanım dozuna göre artıp azalabilir)
Mikroçip ile sperm seçimi : 8.300 TL
Genetik için biyopsi : 9.260 TL
Dondurulmuş embriyo çözdürme ücreti : 14.600 TL

Tüm fiyatlar nakit ya da havale için verildi. Biz genetik taramalı tüp bebek yaptıracağımız için bunlara ek olarak embryo başına 9.900 tl ( buna zam gelecek dediler) ödeyeceğiz. 5. Güne gelip uygun olan yumurta sayısı ile bu tutar çarpılabilir.

Benden toplam 33 yumurta toplandı, 3. Güne 13 tane ilerledi bugün 5. Gün için haber bekleyeceğiz sonrasında da genetik sonuçlarını bekleyeceğiz heyecanla 🤗

X