Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Sevgilim 06 okudum sana canim. Allahim iki cihanda hayirli bir evlilik es nasip etsin insAallah amin..

Tarih ----------------------okunan ----------------okuyan
10.02.2013 -----------------maslow --------------- esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84,sevgilim06 / tamamlandı.
11.02.2013 -----------------azrazehra -------------- maaslow, elanur, esilayagmur, melancol,sevgilim06 / tamamlandı.
12.02.2013 ---------------- melancol --------------- azrazehra,maslow, esilayagmur, sevgilim06[/B /henüz tamamlanmadı.
13.02.2013 -----------------esilayagmur ------------- melancol,maslow,azrazehra,sevgilim06 / henüz tamamlanmadı.
14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol,azrazehra,sevgilim06,esilayağmur / TAMAMLANDI.
15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------MASLOW,azrazehra, melancol, esilayagmur
16.02.2013 -----------------buujuu ----------------- melancol

Uzuuun zamandır konuya bakmıyordum şimdi denk geldim hayırlı eş için dualara başlanmış konu uzamışta uzamış :)) Rabbim herkesin gönlüne göre versin, kalbinde olanı en kısa zaman içinde hayırlısıyla nasip etsin. Hepiniz çok çok mutlu olun İnşallah :)

Aminnnnnn amin amin...

Kizlar hellalesmekte fayda var bazen gec okuyoruz. Helal edin hakkinizi.

Cuma suresini okuyalim ama bence cuma gunune oldun. Birde 18 kere olacakmis. Yedi kisiyiz. Her birimiz uc kere okusak siradaki kisi icin guzel olur. Her cuma yapalim. Olmaz mi canlar

Kızlar bugün bitireyim bütün eksiklerimi,kimde kaldığımı bulabilirsem listede,eğer elinizde yazılı bir liste varsa yardımcı olursanız sevinirim..

Allah kabul etsin arkadasim
kim kime okuyor kac kere beni bilgilendirirseniz bende katilmak istiyorum hayirli saglikli evlatlarim olmasi icin Insaallah

Canımmmmm negüzel düşünmüşsün yaaaaa inş.bizler için çok hayırlı olur rabbim dularımızı kabul eder allah razı olsun senden hadi bakallım kader arkadaşına torpil geçte sıkıştırıver araya :KK34::KK34::KK34:

aysenazz 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
melekyavrum 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
Elossa 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
E_M_A 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
nekadarzor 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
cinarinannesii 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
zelalperd 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
derfat 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
Sevgi_melegi 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
derha 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
nisa123 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
LadyInGray 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
gamzelim89 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
esma 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
mehtapibrahim 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
DILAYNUR 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
nartanesiii 1000 ya-rahman, ya-rahim 100 salavat
toplam 17000 esma ve 1700 salavat oldu canlar. :nazar:
buda 85.000 esma ve 8.500 salavat eder 1 haftada. :nazar:
masallah sübhanallah Allahım hepinizden razı olsun inş. :KK16::KK16:

Cuma suresini okuyalim ama bence cuma gunune oldun. Birde 18 kere olacakmis. Yedi kisiyiz. Her birimiz uc kere okusak siradaki kisi icin guzel olur. Her cuma yapalim. Olmaz mi canlar

Ewettttttttttttttttttttttttttttttttt

Canım öyle şey mi olur. Birbirimiz için yapıyoruz sonuçta. Valla benim hakkım var ise helali hoş olsun.
Ben herşeye uyarım.

ben bu listede okumaya geç başlayabiirm ama her cuma cuma suresini okursak 7 kişiden birine 7 hafta,en yakındakine bile 2 hafta sonra sıra gelecek,hani günlük okumalara devam etsek naıl olur?Mesela hergün bir kşi için Fetih suresi okusak?Öbür türlü düşünseniz kimi arkadaşımıza 1 ay kimine de 2 ay sonra sıra geliyor,nacizane fikrimdir kızçeler,aksi düşüncede olanlara saygı duyar,bu okumaya da inşallah katılırım

Anladigim kadariyla hergün 1000 tane cekecegiz dogrumu ?
yani pazartesi baslayip cumaya kadar 5 gün 1000 tane ?
Yoksa 5 gün icersinde mi 1000 tane toplam ?

Birde sunu soracaktim neden 1000 tane her ismin kendine göre cekme sayisi vardir, hani bir atariz ya 100 tane 1000 tane cek, ama
asil onlarin kilit sayisi vardir buna göre ceksek daha faydali olur diye düsünüyorum.

cevabinizi bekliyorum , katilmak isterim

Birde sunu soracaktim neden 1000 tane her ismin kendine göre cekme sayisi vardir, hani bir atariz ya 100 tane 1000 tane cek, ama
asil onlarin kilit sayisi vardir buna göre ceksek daha faydali olur diye düsünüyorum.

bir sorum daha olacak toplami 1000 degilmi yani 500 ya rahman, 500 ya rahim degilmi ?

Ben de katılmak istiyorum, öyle ihtiyacım var ki duaya...
Bir de ben regl dönemindeyim br iki günüm daha var sorun olur mu? Okuyabilir miyim böyle de?

canım sen cuma günü ne zaman bağışlıcaksın eğer cuma saati bağışlıcaksan cuma günü sabahtan okuyalım onun için soruyorum???

ben bugün okumaya başlasam olurmu,illaki pazartesimi olmalı günü gününe yani:KK16:

cvnm hepimiz aynı anda baslasak daha ii olur diye düşünüyorum ve bu yüzden katılımları toplaDIGIM ZAMAN pazartesi hep beraber uyum içinde baslayalım olurmu? :KK34:

Canım bende beğendim benide eklermisin ayşenazcığım unutma sakın beni

eklememmi kuzum.inş.bu geceye kadar toplansın katılımcılar yeni listeyi eklicem tekrar.:KK16:

Bizim de işe ihtiyacımız var.:KK14: Ben de katılmak istiyorum.:KK31:

Allah istediğini hayırla versin cnm ekliyorum senide listeye. :KK16:

mrb cnm.evet hergün 1000 ya-rahman ya-rahim.ikisini birlikte tek tespihte cekiyoruz cnm.birleşik yani. ayrı ayrı değil. önemli olan tespihi cekmek Allahı zikretmek bunda belli bi sayı belirlemek diye bişi yok. bunu hocalarda böle sölüyo. illa su kadar olacak diye bişi yok.olabildigince cok Allahı anmak önemli olan. :KK34:

Ben de katılmak istiyorum, öyle ihtiyacım var ki duaya...
Bir de ben regl dönemindeyim br iki günüm daha var sorun olur mu? Okuyabilir miyim böyle de?

hg cnm öncelikle. daha öncede dedeğimiz gibi regl döneminde tespih zikir cekilebilir. ekliyorum senide listeye :KK16:

X