Transfer sonrası yeme içme

tubiii89

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
152
152
35
Merhaba Kızceler pozitif gören anneler transfer sonrası ne yiyip ne içtiniz araştırıyorum ananas ye diyen gece yatmadan havuç suyu iç diyen çok tecrübeliler yardıııım az kaldı

Merhaba Kızceler pozitif gören anneler transfer sonrası ne yiyip ne içtiniz araştırıyorum ananas ye diyen gece yatmadan havuç suyu iç diyen çok tecrübeliler yardıııım az kaldı
Merhaba, ben iki kez transfer oldum ilkinde hemen pozitifi gördüm oğlum oldu şuan 2 yaşında ve ben ikinci transferimi oldum o da pozitif ve bir kızım olcak inşallah. Bu soruları soran herkese bunların hiçbir önemi olmadığını yazıyorum ve belirti arayan herkese aramayın bende yoktu olmayabilir diyorum ama bu yorum hiç kimsenin hoşuna gitmiyor tabi bişeylere tutunmak istiyorlar. Ama gerçekten farklı hiçbirşey yemedim ve yapmadım çok fazla dikkat de etmedim hele bu ikincisnde kendimi dinlemeye vaktim bile olmadı ama pozitifi gördüm şükür. Yani demem o ki olacağı varsa her türlü oluyor kendinizi dinlemeyin stres yapmayın günlük yaşantınıza devam edin normalde ne yiyorsanız onu yiyin bi de yukarıya uzanmamaya ve aşağıdan ağır bişeyle kalkmamaya özen gösterin bence en önemlisi o. İnşallah pozitifi görürsünüz siz de🙏🏻

Merhaba, ben iki kez transfer oldum ilkinde hemen pozitifi gördüm oğlum oldu şuan 2 yaşında ve ben ikinci transferimi oldum o da pozitif ve bir kızım olcak inşallah. Bu soruları soran herkese bunların hiçbir önemi olmadığını yazıyorum ve belirti arayan herkese aramayın bende yoktu olmayabilir diyorum ama bu yorum hiç kimsenin hoşuna gitmiyor tabi bişeylere tutunmak istiyorlar. Ama gerçekten farklı hiçbirşey yemedim ve yapmadım çok fazla dikkat de etmedim hele bu ikincisnde kendimi dinlemeye vaktim bile olmadı ama pozitifi gördüm şükür. Yani demem o ki olacağı varsa her türlü oluyor kendinizi dinlemeyin stres yapmayın günlük yaşantınıza devam edin normalde ne yiyorsanız onu yiyin bi de yukarıya uzanmamaya ve aşağıdan ağır bişeyle kalkmamaya özen gösterin bence en önemlisi o. İnşallah pozitifi görürsünüz siz de🙏🏻
İnş canım inş ilkinde o kadar umutluyumdum ki kesin pozitif dedim iki yerde test yaptırdım inanmadım sonuç negatifdi kendime gelmem çok zor oldu ara ara aklıma gelir içime kapanırım rabbim 2 denemeyi pozitif göstersin

Merhaba her şey gönlünüzce olsun 🙏 avakado her gün yedim ananas çok az yedim ama her gün taze sıkılmış portakal suyu kırmızı pancar suyu gibi meyve sebze suları içiyordum... Bir de ilk kez sudoku ile tanıştım mucize gibi ona kafayı takıp meşgul olmak o kadar iyi gelmişti ki tabi nasipte önemli ama bunları yapmanın beni rahatlattığını söyleyebilirim.

Kabak çekirdeği yemiştim her akşam bir avuç dolusu tutmuştu benim ilkinde sütü laktozsuz içtim badem yedim gün içinde

Merhaba, belirti aramak ve beslenme konusu gebeliği etkilemiyor maalesef. Keşke avokado ve nar yesek de bütün embriyolar tutsa. Kendinizi böyle şeylerle strese sokmayın, yeterince stres yaşıyoruz malum ❤️ genel olarak sağlıklı beslenmek sigara içmemek yeterli diyor benim doktorum. Çok fazla dikkat etmenin hiçbir faydası yok bilimsel olarak.

X