Lise Yorum ve Soruları TM'ye geçmeli miyim?

tm ye geçmeli miyim?

• evet

OY: 14 77,8%
  • hayır

OY: 4 22,2%

• Ankete Katılan
    18
Açıkçası sayısalda kalıp yanında tm den de götürmeye çalışmk beni çok zorlar mı diye düşünmüyor değilim. Ama sene sonunda tıp tutarda tm den tutturamazsam hukuk o zaman çok üzülürüm

Yani bazısı çok seviyor bazısı hic sevmiyor. Ben pek sevemedim kendisini umarım nöroanatomiyi severim bu sene

Edit: yeni üye oldugum ve telden girdiğim icin dogru düzgun alıntı bile yapamamisim kusura bakma canım :)
rica ederim umarım seversin :) baştan iyice kavramam gerekecek sınavdan önce çalışma başarı getirmiyormuş anatomide gerçi geçsem yeter :KK70:

Bence geçmemelisin. Artık herşey için çok geç gibi geliyor bana. Keşke en başında fiziği sevmemene rağmen mf seçmeseydin. Son seneasıl ve fiziği yapmaya bak.Yapamıyorum gözüyle bakma olaya. Ya yapıcam ya yapıcam gözüyle bak.son sene bölüm değiştirmek seni zorlar belki de hukuğu bile kazanamayabilirsin.iş sende bitiyor aslında biz ne desek boş:110:

bu sene 12. sınıfa geçiyorum. sayısalım. annem babam avukat. ablamda hukuk okuyor. bu yüzden ben de hukuk okusam mı diye düşünmüyor değilim. ben de fizik kimya hiç sevmiyorum ve yapamıyorum. mühendislik tıp mimarlık istemiyorum. tm ye mi geçmeliyim. ama ailem tıpa garanti iş gözüyle b aktıkları için tıp okumamı istiyorlar. ama ben pek sıcak bakmıyorum. tm ye geçmeli miyim? aslında bana kalsa konservatuara giderdim ama malesef ki ailem izin vermiyor. sizce ne yapmalıyım?
Bende 11. Sınıfım ve tm ye geçmeyi düşünüyorum seneye. Pdr istediğim için ve lys fen yapamıyorum arkadasım

X