Müzik Dersleri Tiyatro ve oyunculuk yeteneği olanlar vede bu konu hakkında bilgisi olanlar

merhaba ben sinem ddaha 13 yaşindayim ama oyuncu olmak istiyorum.bu konu hakkinda bana uzun uzun detayli bilgi verin lütfen rica ediyorum geleceğimle ilgili. Adasu abla bana yardimci olursan sevinirim.iyi günler

merhaba ben sinem ddaha 13 yaşindayim ama oyuncu olmak istiyorum.bu konu hakkinda bana uzun uzun detayli bilgi verin lütfen rica ediyorum geleceğimle ilgili. Adasu abla bana yardimci olursan sevinirim.iyi günler

git bi ajansa yazıllaelaelaelaelae

6 ay tiyatro eğitimi aldım gayet istekli ve iyi gidiyordu. Hoca da bayağı beğeniyordu sergilediğim oyunları. Sonra bırakmak durumunda kaldım. Kötü oldu. :KK5:

git bi ajansa yazıllaelaelaelaelae

sevgili missa :)

bu biraz yanlış bir yönlendirme olmuş.
oyunculuk cast üyesi demek değildir
dizi için ayrı tiyatro için ayrı eğitim verilir ama aynı amaçta hareket edililir.
oyuncu olması için önce eğitim alması lazım.casta sonra yazılabilir.
oyuncu olmak istiyosanız belli bir hedefiniz varsa eğitim almalısınız ama sadece şöyle bir ekranda görüneyim diyosanız direk casta yazılırsınız.
ben casta karşı değilim yanlış anlaşılmasın ama bu işlerinde bir yolu yordamı var.
bir sürü insan eğitim almadan oyuncu olmuyo mu oluyo ama ne kadar nitelikliler ?
"boş teneke de ses verir dolu tenekede" ama farkları olur dimi :)
aynı o hesap.
ayrıca yeteneğede bağlı..
bu konuda söylencek çok şey var..bende usta bir oyuncu değilim ama o yola baş koydum..biliyorum yani az çok :)

25 yaşındayım çok eskiden beri tiyatro eğitimi almak istedim ama bi türlü olmadı şimdi ise nereye gideceğimi bilmiyorum ve yaştan sonra oluemu onuda bilmiyırum baya bi geç kaldım sanırım. ama sadece hobi amaçlı düşünüyorum

12 yaşımdan bu yana oyunculuk dersleri aldım, lise sona gelince ara vereyim dedim, neredeyse 2 yıl olacak halen gidemiyorum. Zamanında şehir tiyatrolarında rol aldım okulda da öyleydi, eskiden meslek olarak düşünürdüm şimdi burayı görünce bir tuhaf oldum sanki mazide kalmış gibi hissettim.
Özledim o sahnenin tozunu yutmayı, gece salonda kalır ev dekoru kurardır boyasından penceresine kadar. Özlemişim ya:KK5:

arkadaslar konservatuarlarda acaip torpil dönüyor ve öyle böyle paralar gitmiyor insanlardan ben de 4 yıldır oyunculuk dersi almama rağmen 2.yılımda giremedim hem de her aşama sınavım iyi geçtiği halde üstelik içerden bir hocadan ders almıştım ve bana çok iyi olduğumu söylemişti neden olmuyor çünkü aldıkları öğrenciler aslında hiçbir bölümü kazanamamış sadece parası için alınan öğrenciler sonrada türkiyede niye sanatçı yetişmiyor al sana yetişmez işte :KK47:

hobi olarak düşünenler için çok güzel olur insanı bambaşka bir dünyaya götürüyor ve oyunculuğun büyüsüne kapılıyorsunuz...

Son düzenleme:
arkadaşlar bende tiyatro yeteneğimin olduğuna inanıyorum fakat bunun hobi olarak kalmasını istiyorum :)) Zaman geçirmek adına belediyenin tiytro kursuna gideceğim çok fazla talep olduğu için ön eleme yapacaklarını yazmışlar kişiler istedikleri monologlarla katılabilir yazıyor.. Monologlara baktım internetten sizlerin önerebileceği bir monolog var mı peki lütfen benimle paylaşın