Tırnakta Cürüme

P

punk_chick

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi punk_chick
kızlar 13 yaşındaki erkek kardeşimin ayak başparmağı 2 gündür çürümüş morarmış bi durumda kafamçokkarıştı koku ve acıda yapıyomuş üstüne rahat basamıyo :1no2: ayağına bişeymi düşürdün dedik hayır dedi düşme çarpa darbe şeklinde bişey olmadan durduk yerde olmuş yanifisfisfis okulu tamgün ayakları uzun süre ayakkabı içinde kalıyo ve çokda hareketli bir çocuk hiç durmaz sürekli koşturmaca halindedir bu yüzden olabilceği geldi aklma ama ayakkabılarının da rahat oldugunu ve sıkmadığını söyledi korkuyo bu yüzden doktora götüremiyoruz direniyo o acıya :1no2: elbette bir şekilde ikna edip götürcez ama ondan önce bilgi almak istedim nedir bu??? ne yapılabilir ?? :uhm: bir bilgisi olan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

• Konu Sahibi punk_chick
ay canım benim ya çok üzüldüm bence ezilmiş olabilir ne bilim size sölemiodur belkii ama biran önce götürün doktora çok geçmiş olsunnn

• Konu Sahibi punk_chick
en kısa zamanda doktora götürün canım..belki bişe batmıştır hissetmemiştir,kangren falan olur maazallah..allah korusun canım..

• Konu Sahibi punk_chick
Tırnak batması olabilir ama bir an önce doktora götürün allah korusun kangren falan olmasın

• Konu Sahibi punk_chick
çok sağolun kızlar evet kangren olma ihtimali de var Allah korusun annem kandırıp götürcek bir şekilde sadece buna göre değil genel olarak herşeyde doktora gitmekten korkan bi çocuk umarım kötü bişey çıkmaz yaa :1no2:

• Konu Sahibi punk_chick
geçmiş olsun canım
bence kesinlikle vakit kaybetmeden doktora götürün o yaştaki çocuklar çabuk ikna olur

• Konu Sahibi punk_chick
mantar ve ya iltihapolabilir en kisa zamanda doktora gösterilmeli
korkmasina gerek yok iltihap cekici ilac ile tedavisi mümkündür. cok nadir durumlarda tirnakcekilmek zorunda kalir..bunu doktora gitmedende kendisine söylemeyin...hic gitmez :) gecmis olsun

bu ürününde LAMİSİL CREAM NBA iyi geldigi söyleniyor forumda o kadar cok tirnakla ilgili konu var ki her birinden birseyler kapiyoruz

X