Tırnak yatağı uzatmak

Seninki nasil tam olarak atsan da baksak?
Screenshot_20160612-103401.png

3-4gundr uzatmaya başladım şuan bu halde ler
Simdi bi sure duzelmez, uzar kirilir veya yamuk olur.. Sabirli ol.. Kirilsin onemli degil.. Bi sure sonra toparlanmaya baslar inşaAllah..
Benimkiler de ilk basta biri uzun biri kisa yamuktu ama sonra sukur hepsi dengelendi..

Koyduğun fotoğrafa istinaden, tırnak yatağın genetik olarak zaten kısa, Lavanta'nın tırnak yapısı gibi değil yani. O yüzden zaten yemeseydin de bundan ancak 2 mm daha uzun olacaktı şekli. Sana tavsiyem önce gidip düzgün bir manikür yaptır, şu etlerden kurtul. Normal şartlarda ben etlerin alınması taraftarı değilim ama senin ellerinin düzgünce bir bakıma ihtiyacı var. Sonrasında her gün eline bebe vazelini sürüp limon kolonyası ile ov, hem etlerin düzgünce yerleşmesini sağlayacak hem tırnaklarını güçlendirecek. Bir kaç ay sonra olması gereken boya gelecektir tırnakların ve tırnak yatağın, sonrasında tırnak yatağını uzatmak için tırnak ucuna nail tip yapıştırabilirsin.

Free-Shipping-100pcs-bag-Fashionable-White-French-Nail-Tip-New-Short-Fake-Tip-Nails.jpg

Bunlar seni tatmin edecek bir sonuç verecektir ve uygulaması basittir.

Koyduğun fotoğrafa istinaden, tırnak yatağın genetik olarak zaten kısa, Lavanta'nın tırnak yapısı gibi değil yani. O yüzden zaten yemeseydin de bundan ancak 2 mm daha uzun olacaktı şekli. Sana tavsiyem önce gidip düzgün bir manikür yaptır, şu etlerden kurtul. Normal şartlarda ben etlerin alınması taraftarı değilim ama senin ellerinin düzgünce bir bakıma ihtiyacı var. Sonrasında her gün eline bebe vazelini sürüp limon kolonyası ile ov, hem etlerin düzgünce yerleşmesini sağlayacak hem tırnaklarını güçlendirecek. Bir kaç ay sonra olması gereken boya gelecektir tırnakların ve tırnak yatağın, sonrasında tırnak yatağını uzatmak için tırnak ucuna nail tip yapıştırabilirsin.

Free-Shipping-100pcs-bag-Fashionable-White-French-Nail-Tip-New-Short-Fake-Tip-Nails.jpg

Bunlar seni tatmin edecek bir sonuç verecektir ve uygulaması basittir.
Tesekkur ederim evet en kısa zamanda manikür yaptircam

Tesekkur ederim evet en kısa zamanda manikür yaptircam
Tamamdır, yalnız ellerini istediğin şekle getirdikten sonra artık etleri alma, sadece yumuşatıp geriye it ve bol bol kremle.Birde başlangıçta manikür sırasında etlerin kanayabilir buna hazırlıklı ol canım.

Tamamdır, yalnız ellerini istediğin şekle getirdikten sonra artık etleri alma, sadece yumuşatıp geriye it ve bol bol kremle.Birde başlangıçta manikür sırasında etlerin kanayabilir buna hazırlıklı ol canım.
Yıllardır el tırnağını kesmemiş bile biri olarak manikür baya korkutuyir

Kızlar meraba tırnaklarını kendimi bildim bileli yiyiyorum ve bu kez kesin olarak bırakmaya karar verdim. Ama bi sorunum var tırnak yiyip bırakanlar şuan uzatmış olanlar veyacidden bilgisi olanlar cevap verirse çok sevinirim.u zun sure yendiği için tırnak yatağı kısa kalıyor yanı. Tırnağın uzadıkça cikan beyaz kısmı dgilde ete yapışık olan pembe kısmı çok kısa beyaz kısmı da yapışık olmadığı için daha çabuk kırılıyor bunu düzeltme yöntemi yada belli bi zamanı var mi
Benim yillarca oyleydi sonra rahatsizlandim baska sebepten (kanser) verdikleri mamalar ve vitaminlerle h3m saclarim hem tirnaklarim uzadi. Aldgm bol vitamin c ve digerleri bence eczaneden alarak bu ise cozum ureteblirisniz bide bol bol tirnaklariniza ozon yagi surun o et kisimlarina. En oemlisi ugras bulmak. Surkeli biseylerle ugrasirsaniz akliniza gelmez

Benim de kızım 8 yaşında ve bir türlü biraktiramiyorum, çok üzülüyorum, acı oje denedim, bantlamayi denedim, bırakmıyor bir türlü, bir öneriniz varsa çok sevinirim. Yapıştırma tırnak işimize yarar mı acaba ?

Jel protez yaptirin bir sure sonra duzelir,isyanbuldaysaniz bu isin cok yetenekli isimleti var ozellikle tirnak yiyenlere hizmet sagliyorlar

X