Tırnak Uzatmada Son Nokta Test Edildi Onaylandı!

valla denicem benım tırnaklarım uzar uzamasına ama kırılır hemen bakalım bi işe yarıcakmı flormarın max growth ojesınn ıcıne doktum 10 damla filan. 1 hafta sonra bıda msj atıcam yaradımı yaramadımı dıye.

Dün akşam yaptım. Sabah kalktığmda bile fark etti. Uçları yani beyaz yerleri belirginleşti. Saolasın :-)

*Bu arada illa ojenin içine döküp sonra tırnaklara sürmeye gerek yok. Akşam yatarken tırnaklarınıza limon sürüp yatabilrsiniz kuruyunca. Sabahta yıkarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim ojem beyaz ama şeffaf gibi olurmu.bide nasıl yapıyosunuz limonu6-7 damlamı olacak?hergünmü limon damlatacaz yoksa bir kere limon koyunca yeterlimi?

evet bende denedim 2 hafta oldu sonuç süper.2 günde bir eski ojeyi silip tırnaklarımı 1 gün dinlendirip tekrar uyguladım.tırnaklarım kırılmıyor ve çok güzel uzadılar.tavsiye ederim çok pratik bir yöntem..

benim tırnaklarım çok yavaş ve sağlıksız uzar dün yaptım ama kendi kendine soyuluyo normal mi böyle olması? bi de gün aşırı tekrar tekrar silip sürecek miyim aseton tırnakları bozartmaz mı ki:44:

Kızlar 2 gündür sürüyorum bu ojeden bu 3. Günüm daha hızlı uzadı sanki ama kırılacak boya gelmediler henüz gelince yazarım

ben 1 aydan fazla oldu kullanıyorum uzattımı evet ama hala kırılıp soyuluo ve sarartıo tırnakları bıraktım sally hansen aldım cuma günü elmas sertliğinden onu deniyorum şimdi

bir şey olmuyor merak etme ben içine bir iki damla yağ da koyuyorum çalkalayıp gün aşırı sürüyorum. Kendi kendine soyulup gidiyor

X