suya düşen telefon :(

athena

Goddess of Wisdom
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
6.524
24.151
Iyi aksamlar hanimlar.
Telefonum başlıktan anlaşıldığı üzere suya düştü:KK43: hem de ne su? Tuvaletin deliğine:KK43: neyse ki aldim kuruladim, kompresör ile falan mudahale ettim. O sirada işte oldugum icin pirince vs yatiramadim. Eve gelince yatirdim. Kurutma makinesine tuttum vs. Sonuc. Sesi düzeldi. Tel kullanilir durumda lakin sarjda degilken bataryasi 100 iken bile kapaniyor. Acaba bataryada mi bir sorun vardir? Bu arada telefonun modeli lg G4. yardim ederseniz sevinirim :KK43:

sorun bataryada olsa dolum da yapmaz diye düşünüyorum. bataryayla telefon arasındaki bağlantıyı sağlayan bir bölümde sorun olabilir. telefon bataryayı görmüyor olabilir yani. başka bir bataryayla deneyerek anlayabilirsiniz sanırım o_O

sorun bataryada olsa dolum da yapmaz diye düşünüyorum. bataryayla telefon arasındaki bağlantıyı sağlayan bir bölümde sorun olabilir. telefon bataryayı görmüyor olabilir yani. başka bir bataryayla deneyerek anlayabilirsiniz sanırım o_O
Cok tesekkurler.
Orjinal lg batarya aldik yeni.
Ve geceden beri hic kapanmadi.
Telefonu olayin uzerine hemen kompressör ile kurutmak sanirim kurtulmasina yardim etti. Ama batarya ya mudahale etmemistim zaten etsem de ne fayda.. Kisacasi sorun simdi cozulmuse benziyor.

X