Sürekli diş kırılması..

bensarkimisoylerken

🛫 🛫
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
273
1.358
24
Merhaba arkadaşlar benim büyük bir derdim var. Düzenli olarak diş ipi kullanırım, dişlerimi fırçalarım ama küçüklüğümden bu yana sürekli dişlerim kırılıyor. Bıktım artık daha 20 yaşındayım ağzımda işlenmemiş diş yok. 2 tane implant var ve dünya pahası.

Şimdi yine dişim kırıldı ve implant denilecek eminim ama özelde yaptırmaya gücüm yetmiyor artık. Devlet hastanelerin de Devlet Ağız ve Diş sağlığı merkezlerinde implant yapılıyor mu? Ücreti ne kadar acaba? Yardım edin ne olur bıktım artık. Gece plağı da kullanıyorum ama asla faydası olmuyor :kızgın:

Merhaba arkadaşlar benim büyük bir derdim var. Düzenli olarak diş ipi kullanırım, dişlerimi fırçalarım ama küçüklüğümden bu yana sürekli dişlerim kırılıyor. Bıktım artık daha 20 yaşındayım ağzımda işlenmemiş diş yok. 2 tane implant var ve dünya pahası.

Şimdi yine dişim kırıldı ve implant denilecek eminim ama özelde yaptırmaya gücüm yetmiyor artık. Devlet hastanelerin de Devlet Ağız ve Diş sağlığı merkezlerinde implant yapılıyor mu? Ücreti ne kadar acaba? Yardım edin ne olur bıktım artık. Gece plağı da kullanıyorum ama asla faydası olmuyor :kızgın:
Ya bende bu konudan muzdarip im ama devlet implant yapmıyor takma diş ya da köprü yapar diye biliyorum ama implant ücretli :KK43:

Merhaba, konuyla tam alakalı mı bilemedim ama. Diş rengim çok beyaz olmasa da sarıda değildir yani ancak alt 4 dişimin arkasına baktım sapsarı çok beter ön tarafıyla alakası yok e tabi fırçalarken iç kısmını fırçalamıyodum hiç aklıma gelmemişti doğrusu valla. Şimdi ufak içten kırılmalar başladı gibi geliyor henüz doktora da gidemedim. Çene iç kısımdan minik kırılmaları olan var mı acaba merak ettim

Aynı dertlerden bende muzdaribim bıktım dişlerden 2 tane implant yapılması gerekiyor gittiniz mi maaliyeti ne kadar oldu

X